İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yeni sponsor

L

label

Misafir
Asagidaki adrese tiklayarak yeni ve iyi gelir elde edebileceginiz bir sponsorla karsilasacaksiniz..

Moderatör tarafında düzenlendi:

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geçen ay bana 3 firmadan çek geldi...
Bunlar updated, spam arrest ve linkshare oldu... Ama çek yayınlama adetim olmadığı için isimleri ile yetineceğiz:)
Hepinize bol kazançlar :)

M

money

Misafir
ya bu çek gönderen firma a_dult siteleri de kabul eder mi peki?? ayhan çek aldığın firmalara bakacağım şimdi uygunsa alt üyen olurum kolay gele herkese

L

label

Misafir
"money" updated boyle birsey belirtmemis bence uye olup kullanmanda fayda var.. eger garantili para aldigin baska bir yer yoksa...

L

label

Misafir
Ceki ve sponsor hakkinda ayrintili bilgiler

M

money

Misafir
label : "money" updated boyle birsey belirtmemis bence uye olup kullanmanda fayda var.. eger garantili para aldigin baska bir yer yoksa..."

evet label belirtmemiş ama üye olurken absürt sitem var seçeneğine tıkladım ve absürt site kabul etmiyoruz dedi... yine de sağol

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gördüğün gibi hala Türkiye ban'lı ülkeler listesinde değil ama Türkiye'den gelecek clicklere ödeme alamayacaksın!!! Umarım bu siteyi tanıttım diye yakında Türkiye bu ban'lı ülkeler arasına girmez :(

Faydalı olabilmek dileğiyle,

M

money

Misafir
sağol ayhan. daha önce duymuştum bu firmayı üye oldum. gelişmeleri burdan yazacağım önerin için sağol. kolay gelsin iyi çalışmalar herkese

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5