İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

[YENİ TASARIM] Okul Sitesi Tasarımım

blogger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Okul web sitemizin şuan ki tasarımı:www.hasal.k12.tr
Yapmış olduğum tasarım,

13942779.png

-Header ve slider -

Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

m648

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
açıkçası şuan kullanılan tasarım daha güzel

blogger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yorumunuz için teşekkür ederim, css 2 de kalmış bir tasarımı beğenmeniz garip geldi biraz :)

erhana

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
senin tasarımını tam olarakg reomıyoruz resım kuck geldı bellı deıl sitenin şu ankı tasarımı fena deıl menu altları bıraz daha duzgun gosterılebılir

m648

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle herkese merhaba, okulumun web sitesinin tasarımı ben ve okulun öğrencilerince beğenilmemesi üzerine bir tasarım çizdim. Sizlerinde yorumlarına göre bilişim teknolojileri öğretmenine sunacağım tasarımı,
Okul web sitemizin şuan ki tasarımı:www.hasal.k12.tr
Yapmış olduğum tasarım,

59838059.png

-Resimde footer yok, footerda kayda değer birşey yok şimdilik.-

Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

sizin yaptığınız tasarımla şuankinin arasında bifark yokki görsel açıdan üstte manşet yanında video altta 3 kolon üstelik footer kısmınıda koymayı gerek görmemişsiniz yazılım boyutunu bilemem zaten css2 css3 birbirinden çok farklı değil

sanalzade

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mevcut sitede güzel ancak fontlar pek hoşuma gitmedi..

yeni tasarım daha güzel olabilir..

tahsindemirkan

Mikro Yazılım Bayi
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
bana göre bir sitedeki en önemli özellik renklerin ve fontların göz yormamasıdır. göz yoran site birkaç dakika içinde insanı çıkmaya zorlar. kullandığınız renkler ve fontlar şu an yayında olan tasarımdan daha az göz yoruyor. ve bu özellik çok büyük bir artı.

floppy

1
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Demek Hasal'dasın, gerçekten iyi bir okul, Anadolu yakasının neredeyse en iyi Anadolu Lisesi. Tasarım kötü ama bırak bu işleri, git Mühendislik felan oku. :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5