İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni tasarlana online dergi icin illustration cize

A

Anonymous

Misafir
Henuz tasarim asamasindaki bir online dergi icin orjinal "illustration" cizecek arkadaslar araniyor.

Karsilikli anlasilmasi durumunda, her ay duzenli olarak siparis yoluyla 3-4 adet alim yapilacak. Odemeler parca basina yapilacak ve fiyat hazirlanan illustration'a ve copyright'in kime ait olacagina bagli olarak bellirlenecektir.

Daha detayli bilgi icin lutfen bizimle irtibata gecin

[email protected]

Tesekkurler

Hakan Mutlucan

A

Anonymous

Misafir
Ben H.Ü son sınıfta okuyorum ve istediğinizi de yapabileceğimi düşünüyorum. İyi çalışmalar

A

Anonymous

Misafir
Ben H.Ü son sınıfta okuyorum ve istediğinizi de yapabileceğimi düşünüyorum. İyi çalışmalar

A

Anonymous

Misafir

A

Anonymous

Misafir
merhabalar Hacettepe Üni. Güz. San. Fak. Grafik Bölümü son sınıf öğrencisiyim derginiz için istediğinin illustrationları yapabileceğimim düşünüyorum. Teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5