İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni tatil sitesi açacağım....

kayalar5716

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar öncelikle bu foruma yeni üye oldum.Ve webmasterım yeni bir site açacağım yeni bi proje düşünüyorum. aslında hem site için hem de kazanmak için açacağım daha önce adsense kullandım.ve şunu söylemek isterim türkçe sitelere az para veriyor ve içeriğiniz özgün olması lazım benim içeriğim özgündü ama ama hala 2 aydır 26 dolardayım. 1 tıka 50 cent felan veriyor gayet iyi veriyor ama sitemin hiti düşük sitemi iyi tanıtamadım belki ilerde site büyüyecek ama başka şeye atılmak istiyorum.sitemin adresini isteyenler pm atabilir.

Türklerde reklama tıklama alışkanlığı yok......:'(

bende ingilizce içerikli site açacağım.Sitemin sadece ingilizce içerikli olması yeterli mi.Domaini de ingilizce alacam.

Şimdi arkadaşlar ingilizce domain ingilizce içerikli.Güzel bit tatil sitesi yani otelleri konaklama yerlerini anlatan ve o bölgenin doğal ve konumunu anlatan içerisinde çok sayıda otel ve diğer tatil resimleri ekleyeceğim.Yani resimler filan alıntı olmayacak.İngilizce öğreniyorum zaten....İşte böyle bir site düşünüyorum elimde 1000 tane resim var....Sizce güzel olur mu uygulama parayı yani adsenseyi 2. plana bırakıyorum.önce projemi gerçekleştirmek istiyorum.Eminim bu sitede bana cevap verebilecek birileri vardı.

S.KRYC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
22
1k hitli site günde 7 8 $ kazandırıyordu, Türkçe domain ve Türkçe içerik..

Tabi ingilizce olsa gelir değişir yani, isterseniz otellerpansiyonlar.net indexli hazır site 15-20 liraya bırakabilirim :p

kayalar5716

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende otel resimler bar vs boll onları çeksem yabancıların ilgisini çeker mi ama çok güzel bi site yapıcam.Üziernde çok düşüneceğim.Alında türkçe olması benim için daha iyi ama türkçe içeriklerden gelen giden çok olsada tıklayan olmaz die düşünüyorum haksızmıyım:D

kayalar5716

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
burdaki değerli webmaster arkadaşlardan tecrübeler istiyorum sitemi nasıl yapmalıyım.Sadece türkçe açsamda kazanırmıyım die düşünüyorum.Evet arkadaşlar sitemin içeriği nasıl olsun. dizaynı felan....

T

trgy

Misafir
Geç kaldınız biraz. Bu yıl kazanç almanız artık çok zor. Seneye kadar uğraş verirseniz ancak öyle kazanabilirsiniz.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
evet geç kaldınız seneye kışın çalışmaları başlatıp yazın hasatı alıcaksınız

kayalar5716

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sivilcelerle ilgli bir sitemi açsam acaba çok ilgilendiğim bir konuda sağlık üzerine olur o zaman site değil mi:D

cang0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende advense ile iş yapmak istiyorum banada yardımcı olabilirmisiniz ?

kayalar5716

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla bende adsense kullanıyorum ama bu içikle felan alakalı değil benim sitem de de özgün içerik var ama hitim hala 50 60 larda...

kayalar5716

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tatil dışında sürekli hit alabileceğim ne var ki şöyle adam akıllı bişi yapmak istiyorum.Dediğim gibi sivilcelerle ilgili bir site açsam nasıl olur...Çünkü çok bilgim var..

FireLord

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
1k hitli site günde 7 8 $ kazandırıyordu, Türkçe domain ve Türkçe içerik..

Tabi ingilizce olsa gelir değişir yani, isterseniz otellerpansiyonlar.net indexli hazır site 15-20 liraya bırakabilirim :p

benim arkadaşın 3k hitli sitesi var kadar kazanmıyor

OnurStyle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
google'de en çok ne araştırılıyor biliyomusun 'şeker hastalığı' ama sadece şeker hastalığın tanımını yaparak siteyi bırakma şeker hastalığının etkenleri nasıl korunursun vs. yazki gelen ziyaretçi sitenden çıkmasın:)

kayalar5716

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kanserle ilgili sitemi açsak ne :D arkadaşımın dediği gibi hastalıklarla ilgili olabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi