İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yeni transferlerimiz hayırlı olsun :) kezman

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Fenerbahçe, Cruziero takımında forma giyen Edu Drecena'yı 2.8 milyon Euro karşılığında transfer etti.

Cruziero Kulübü'nün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, Brezilyalı stoperin, 2.8 milyon Euro karşılığında Fenerbahçe'ye transferinin gerçekleştiğini bildirdi.

Kaynak : İnternetspor

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kimi alsak bir kulp takıyorlar. Roberto Carlosu almadık dalga geçtiler. Alsak bu yaşlı diye dalga geçeceklerdi eminim.

3 transferde hayırlı olsun. Yarın Sakarya da puan kaybetmezsek bundan sonrası için ümitliyim. İnşallah güzel olacak herşey..

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Kimi alsak bir kulp takıyorlar. Roberto Carlosu almadık dalga geçtiler. Alsak bu yaşlı diye dalga geçeceklerdi eminim.

3 transferde hayırlı olsun. Yarın Sakarya da puan kaybetmezsek bundan sonrası için ümitliyim. İnşallah güzel olacak herşey..

Valla K harfinden .. ' ya kadar haklısın.BEn cimbomluları hiç anlayamıyorum.Biz onların transferlerine daima iyi ettiniz, hoş çocuk diyoruz, onlarsa kulp takma peşindeler.

Sanırım UEFA kupasını gözüne kesdirdi başkanımız.Şu anki kadro yeterli değil ama yeni gelen transferler büyük isimler.Takıma uyum sağlamaları içinde epeyce süreleri var.İnşallah bu sezon göze hoş gelen bir futbol sergilerler.Sakarya maçından rahatlıkla geçeceğimiz düşüncesindeyim.Bizim futbolcularımız nedense lig maçlarına çok iyi konsantre oluyorlar.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Uefa kupasında grupta gelecek rakipler zor gibi. Schalke, Sparta falan var. Ama onlarıda yenemiyeceksek elenelim gitsin. Şampiyonlar ligine katılamadığımız içinde üzülmedim hiç. Sadece kızdım.. O kadroyla haketmiyorduk zaten..

Şimdiki kadroylada inşallah diyorum. Ne zaman ümitlensek kursağımızda kalıyor. Gerçekten sıkıldım artık..

Bu arada Trabzon ve Kayserinin işi çok zor ama inşallah elerler onlarda. Özellikle İspanyol takımları bize ters. İnşallah 5 takım birden Avrupada devam ederiz..

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Fenerin sol beke ihtiyacı olduğunu artık kör sultan bile biliyor, bu amca sanırım stoper :(.. trextra, ümit özat'a kaldıysanız değil uefa, inter toto bile kurtaramaz sizi. şu beşiktaşın yaptığı devrimleri bizim cimbom'da bi yapabilse zaten...

Cafo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cahil dicen belki ama o kim.İyi birimi acaba ? Mesela lugano için çok süper defans diyorlar.Acaba doğrumudur?

http://en.wikipedia.org/wiki/Edu_Dracena

sanırım 8 kere milli olmus.

referanslar cok iyi.

Rüstü

Önder Lugano Edu Ümit

Appiah Aurelio Tümer

Alex

Deivid Kezman​

Tandem iyi olduktan sonra ben Ümit'e katlanmaya razıyım. Zira şu anda Türk olarak alabileceğimiz (Yabancı sınırlaması yüzünden) Ümit'ten daha iyi bir solbek olsaydı zaten alırdık.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türk sol bek yok haklısınız. Zaten dünyada sınırlı sayıda üretmişler :)

Kanatsız takım olmaz. Olmamalı yani. Ben bu taktiği hiç sevmiyorum. Öte yandan kalenin dikine giden futbol anlayışınıda severim. Boş boş orta yapmazsınız ama kontratağa kanatlardan çıkılıyor. Ümit ve Serkan ya da diğer beklerimiz yüzünden Fenerbahçe en kötü kontratağa çıkan takımlardan biri. Bu yüzden deplasmanda gol atmak için tüm takım ileri çıkıyoruz. Böyle oluncada şımarlıklık ve disiplinsizlik yüzünden son 5 dakkada hatta uzatmalarda 2 gol yiyoruz.

Benim anlamadığım Kiev maçı dahil neden saldırıyoruz deplasmanda. Yahu takımında can var semih var. Sen kendini ne zannediyorsun Zico. Deplasmandasın ve karşında yılların tecrübesi Dynamo Kiev var. Allahın serkanı ve ümiti gittimi geri gelmiyor. Bu ne disiplinsizliktir. Sonra kovduğun rebrov gider şov yapar sana tabi..

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
zico nun hareketini bir yandan onaylıyorum.elinde kadro yokdu.Geç kalınmışdı transferde.. Gençlere fırsat verdi.Sanırım fatih terim ' in lafıydı.. Yarının geleceklerini kazanmak için, bugünü feda ederim.Belki zico ' da bir qumar oynadı.

Defans da sorun çok ama çok büyük.. Sanırımki yeni transferler bunu çözdü.Orta sahamızda tümer le alexin yanyana oynaması türkiye de sorun olmasada avrupada sorun oluyor.Zico daum gibi at gözlüğü takmış bir hoca değil.Eminimki bunuda görecekdir.Zamanla ben fener in çok iyi bir takım olacağnı, UEFA ' da büyük işler yapacağını düşünüyorum..

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
evet fenerbahçenin sonuncu transferi...

şukufe

zaten sadece bir galatasaray ' lıdan bu cevabı beklerdim.Sormam bile hata maalesef.Özür dilerim.İsim takmak yerine, kendi takımınızın haberlerini yer aldığı sayfalarda, mesela ne olacak bu cimbomun hali başlıklı konuda üstün lakap yeteniğinizle fikirler üretebilir, belkide galatasaray ' ı savunursunuz..

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
http://en.wikipedia.org/wiki/Edu_Dracena

sanırım 8 kere milli olmus.

referanslar cok iyi.

Rüstü

Önder Lugano Edu Ümit

Appiah Aurelio Tümer

Alex

Deivid Kezman​

Tandem iyi olduktan sonra ben Ümit'e katlanmaya razıyım. Zira şu anda Türk olarak alabileceğimiz (Yabancı sınırlaması yüzünden) Ümit'ten daha iyi bir solbek olsaydı zaten alırdık.

Ümit'den kötü oynayan sol bek yok ki, Ümit'den iyi sol bek arıyorsanız, Türkiye liglerindeki bütün sol bek oynayanları almanız lazım.

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ümit hakkında senin gibi düsünmüyorum cok güzel asistleri var ve cok iyi top calıyor ancak sol ayagını kullansa biraz da cok daha iyi olucaktır..

not: sol bek icin hertha berlin in sol beki Türk Malik Fathi nin ismi geciyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5