İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yeni trend ping.fm

FuNch

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Sosyal paylaşım sitelerinin seo için önemi anlatmaya artık gerek yok heralde hepimiz farkındayız.Şimdi sizlere işimizi çok kolaylaştıracak bir siteden bahsedeceğim ping.fm

Bu site sayesinde bir tık ile istediğimiz bütün sosyal paylaşım sitelerine gönderide bulunabiliyoruz.Siteye üye olduktan sonra sosyal paylaşım sitelerindeki üyeliklerimizi bu siteye kaydediyoruz(twitter facebook vs..) sonra bir tane mesaj olarak gönderdiğimizde bu kaydettiğimiz sitelerin hepsinde konumuz çıkıyor...
pingfm.jpg

Ayrıca google ping.fm'i çok seviyor bence çünkü oradan attığım linkler ping.fm...... şeklinde çıkıyor ve konularım üst sıralara çekiliyor.

Bu konunun aslı serqan.org sitesinde kafein dopingi ping.fm konu başlığı altında bulunmaktadır.

seohocasi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel makale. Ping.fm hizmeti caffine'e tam uyumlu olarak çalışmaktadır. Bu yüzden her yeni makale de ping.fm üzerinden göndermenizde fayda var.

Metallica

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Yeni yeni kullanmaya başladım hiti olumlu yönde etkilemeye başladı umarım böyle gider :)

Misafir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Ping.fm 1-2 gündür çalışmıyor gibi. Sanırım ping.fmde sorun var ve otomatik post atmıyor.

me3met

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
ping.fm den hesap açmak yetmez... friendfeed, blogger, twitter, feysbuk, ve diğer ağlar hepsine kayıt olun ve ping.fm den seçiniz. tek tıklamayla hepsine yayım yapın böylelikle sitenizde yazdığınız her yazı anında hit almaya başlayacaktır.. Elbette ilk gelenler bot olacak:)

muzrek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
coğuna zaten uyeydim ama gercekten harika oldu... muhtesem

webtehaber

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Amaç konuyu hortlatmak değil ama bu sisteme alternatif bir site biliyormusunuz ?

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Amaç konuyu hortlatmak değil ama bu sisteme alternatif bir site biliyormusunuz ?

seesmic ile birleşince kaybettik. onlywire hala 300 kayıt seçeneğine devam ediyor sanırım ücretsizde ama uzun süreli bir çözüm değil. ping.fm gibi sadece rss adresini verip kayıt yaptırdığımız servis pek kalmadı gibi. posterous üzerinden post girip bazı web2.0 sitelere gönderim yapılabiliyor. socialmarker var bookmark için kullanılabilir.

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
seesmic ile birleşince kaybettik. onlywire hala 300 kayıt seçeneğine devam ediyor sanırım ücretsizde ama uzun süreli bir çözüm değil. ping.fm gibi sadece rss adresini verip kayıt yaptırdığımız servis pek kalmadı gibi. posterous üzerinden post girip bazı web2.0 sitelere gönderim yapılabiliyor. socialmarker var bookmark için kullanılabilir.

Bende baya uzun zamandır kullanmıyordum seesmic'i görünce şaşırdım :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5