İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yenİ TÜrk Ptc Sİtesİ Parabank

aliucar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
YENİ AÇMIŞ OLDUĞUMUZ SİTEYİ HERKESE DUYURMAK İSTİYORUZ.ELEŞTİRİLERİNİZİ YAZIN.

AYRICA BAŞKALARI GİBİ PARALARI ÖDEMEDE KESİNLİKLE SORUN ÇIKMAYACAK.

www.parabank.gen.ms

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bencede güveni sağlaman için ilk çnce domain ve host alıp bu işi ciddi boyutlara taşıman lazım..

İyi çalışmalar..

M

malatyasporlu

Misafir
:) ödeme yapacaksın en küçükte 5 dolar fakat domainin bile yok ! kimi inandıracaksın ? yeni bir tıklakazan.tk mı olacaksın

G

guajira

Misafir
katılıyorum. kendi adına bir siten bile yok. ayrıca üye olmaya çalıştım fakat sistem sorunlu çıktı. confirmation maili gelmedi dolayısıyla sisteme giriş yapamıyorum. ayrıca sen parayı ya da reklamı nerden bulcanda bize ödeme yapcak bir açıklama yapmamışsın?

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Eheuheu :)
Arkadaslar cok hakli.. Bence böyle yapmakla kendine ediyorsun. Yarın öbürgün bu isi ciddi ciddi yapmaya kalksan kimse sana aldırıs etmez.

taha22

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
reklam wercem yer yok:)
bu arada siz sövmeden ben sööliim tıklakazan ödemeleri 1 hafta içinde:)

B

besiktaslim

Misafir
hiç girmeden ve bakmadan domain için yazmaya geldimde yazılmış zaten şahsen güven vermiyor. dendiği gibi önce domain+host :)

taha22

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
alicim cantact me by msn
elimde çok güzel domail var senin için
host ta veririm
sen takma kafana:)
(parasız)

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
E güzel sanada bu yakışır arkadaşım ... Bu sistemi kuran arkadaşların hayallerini görebiliyorum.İnşallah karizmayı oturtur hem kazanır hemde kazandırırlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5