İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Türk Ptc Sitesi

bilmezsnkimdir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kodlaması tamamen bana ait olan ve şuan beta sürecine başlamış olan yeni Türk ptc sitemizin açılışını yapıyoruz.

Sitemiz 22 Ağustos 2014 tarihine kadar beta yayını yapacaktır.Yine bu süre içerisinde ödemesi biriken kullanıcıların ödemeleri yapılacaktır.

Sitemizin avantajlarından bahetmek istiyorum:

Öncelikle sitenin tüm kodları bana aittir.Baştan aşağıya kendim yazdığım için istenilen tüm değişiklikleri siteye kolayca entegre edebilmekteyim.Zaten beya yayını yapmamızın amacıda sitede istenilen, yapılması gerekli görülen şeylerin tamamlanmasıdır.

Beta yayınımıza katılan herkeze 0.50$ ikramiye veriyoruz.

Şuan tanesi 0.001'den günlük 10 stabil reklam bulunmaktadır.Beta yayını boyunca bu reklamlar stabil kalacaktır.

Referans sistemi bulunmaktadır.Beta yayınımız boyunca getirdiğiniz her referans üye başına 0.25$ ikramiye alacaksınız.

Alt ödeme sınırını şuanlık 5$ olarak belirledik.Bu miktar aşağıya çekilebilir ama kesinlikle yularıya çekmeyeceğiz.

Site adresi: tr-ptc.com

Araştırmalarımda yanılmıyorsam yerli yapımı ilk ptc scriptini yapıyoruz Allah utandırmasın :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5