İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

*Yeni* Valid PR5 Siteden Link Satışı (Oyun Hileleri)[Toplu Alım İndirimli] 25 YTL/YIL

hun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar yepyeni bir pr5 site ile karşınızdayım.

Link satılacak site : PM ile gönderilecek.
Domain yaşı : 2 yaşında
PageRank değeri : PR5
Site içeriğinin dili : Türkçe Oyun Hileleri
Satışa çıkarılan link sayısı : ~25~
Dışarıya çıkan link sayısı : 0
Dmoz ve Diğer dizin kayıt bilgileri : yok
Alexa Sırası : 1m
Yıllık istenen ücret : 25 YTL / 18 AYLIK

Domain, 2 yaşında, valid PR5, google infolu, geçmişi kaliteli bir domaindir.
Site içeriği Oyun Hileleri dir. Linkiniz anasayfa ve bütün alt sayfalara, sitenin sol blockuna konulacaktır.

1-3-6 vs aylık almıyorum, 3 aylık fiyatına 1 sene yayınlayacağım. Diğer arkadaşların konularından istedikleri ücretleri inceleyebilirsiniz.

Ödeme yolları: Yapı Kredi, İş Bankası, Garanti Bankası, PTT Posta Çeki

Site detayları ve sorularınız için PM gönderebilir veya PM isteyebilirsiniz. İsterseniz MSN talep edip MSN aracılığı ile de satın alabilirsiniz.

1 link senelik 25 YTL
3 link senelik 70 YTL
4 link senelik 90 YTL
5 link senelik 110 YTL
6 link senelik 130 YTL
7 link senelik 150 YTL
10 link senelik 200 YTL

Senelik dedim ama yeni kampanya: Bu siteme vereceğiniz linkler, sitemde tam 18 AY boyunca kalacaktır. Yani tam 1,5 SENE link yayını sadece bu fiyata!

Saygılarımla.

hun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilgiler gönderildi, 6 tanesi bir arkadaşa ait olmak üzere 7 link satılmıştır, satış devam etmektedir.

hun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
insideman 1 adet link almıştır, r10 ve digitalpoint den de link satışları gerçekleşmiştir. Son 10 adet link daha alınacaktır. Adsense ödemesinden sonra link almak isteyenler vardı, onları şimdi bekliyorum.

EDİT:
Site, pagerankını korumuştur, güncellemeden sonra da PR5 devam etmekteyiz. Link satışımızda devam ediyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5