İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yeni web siteler bölümünde konumun kilitlenmesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hostinglerim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://forum.iyinet.com/yeni-site-tanitimlari/98762-www-seoyarismasi-com.html

bu linkte benim sitem neden siliniyor ? anladıgım kadarıyla mod bir şey bildigini sanıp temanın marez oldugunu sanıyor ama tema marez degil turkiye destek sitesinde kendisinin dagıttıgı bir tema.. bizde emege saygı olarak altta yapanların simini degiştirmedik hatamı ettik ?

vBulletin sandıkları scriptin Data life Engine oldugunu bilmiyorlar kalkıp yorum yazıyorlar. bu nasıl bir moderator anlayışıdırki konuda sabah yazdıgı mesajı tekrar degiştirmiş sabah ki daha agır mesajlar iceriyordu bu moderator sempaty

Sevgili sempaty emek anlayışımız konumuzda belliki alıntı yaptıgımız kişilerdende sitedende iznimizi aldık. bir tane emege saygısızlıgımı göster...

illaki seo dedigin herkesin yaptıgı gibimi olmalı ? bilmiyorsan sus adam sansınlar biliyorsan konuş ibret alsınlar.

terbiyesiz mod kendine saygın olsun önce.

site adresi www.vbulletinerseoyarismasi.com

Saygılar // Kadir TUTAK

web-master

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeşime katılıyorum sempati mi ne var adam gelmiş lisanssız vb kullanıyorsun diyor kaç yıllık Datalife Engine (dle) yi lisanssız vb yaptı helal olsun temaya gelinecede isteyen istedigi temayı kullanır zevkler ve renkler tartısılmaz + temanın marez'i olmaz ögrenin gelin birşey bilmeyenlere gelip bişey biliyormus gibi şekil yapmayın yakısmıyor boş
yere güzelim siteyi kötülersiniz...İyi Günler Ömer Kaya ( WeB-MaSTeR )

Dip Not : Söylemeyi Unutmussum .htaccess de hiç bir sorun yok kardeşim dle de yeni oldugundan dolayı katogoriyi ayarlıyamamıs ben sorununu hallettim simdi tıkır tıkır çalısıyor...

X

Xman

Misafir
Belliki çok kızmışsınız ama öfkeyle kalkan zararla oturur, sıkıntınızı daha yapıcı bi şekilde dile getirmeniz daha şık olurdu bu şekilde hiç hoş olmamış.

Hostinglerim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hiç hoş olmayan benim bir şikayette bulunmammmı ? mesajı moderatore bildiride kullandım ya sonucta emek veriyoruz biz burda kimse benim emegimle oynıyamaz. emegimle oynıyanın emegiyle Gururumla oynıyanın gururyla Oynarım. 1 hareket yapıyorsa arkadasında dursun ve 2 kez düşünmesi gerekmiyormu ? sonucta bizde hizmet veren kişiyiz hatasız kul olmaz ama gercekten cok koydu demekki biz işimizi iyi yapmıyoruz kac tane vbulletin sitemi gördüki bana diyor lisanssız vb kullanıyorsun. bunu nerden tahmin edebiliyor bunda o yetenek varsa gidip hocalık üfürükçülük yapsın iyi para kazanır.

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
terbiyeyi önce kendiniz öğrenin. insanlara nasıl yaklaşırsanız o şekil yaklaşırlar size de. o mesajıma etki eden, önceden yazılan cevaba yaptığınız yorum. "çok güzel" "tebrikler" vs.vs. gibi yorumlar alırken sorun olmuyor da neden olumsuz eleştiri yapıldığında çirkefleşiyorsunuz. sözüm size değil genel olarak o kategoride açılan konu sahiplerine.

geç saatlerin dikkatsizliğiyle "powered .." görmeden vbulletin sanmış olabilirim ama o "cahil" ekli mesajınızı görmesem belki o kadar bakmazdım da.

sonuç olarak dikkatsizlik konusunda özür dilemek isterdim ama bu üslubunuz bunu haketmiyor.

ayrıca kendi mesajımı düzenlemedim. bunu nerden çıkardın. tek düzenlediğim mesaj seninki. o da linki kaldırdım. başka mod.lardan sorgulayabilirsin bunu.

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
hiç hoş olmayan benim bir şikayette bulunmammmı ? mesajı moderatore bildiride kullandım ya sonucta emek veriyoruz biz burda kimse benim emegimle oynıyamaz. emegimle oynıyanın emegiyle Gururumla oynıyanın gururyla Oynarım. 1 hareket yapıyorsa arkadasında dursun ve 2 kez düşünmesi gerekmiyormu ? sonucta bizde hizmet veren kişiyiz hatasız kul olmaz ama gercekten cok koydu demekki biz işimizi iyi yapmıyoruz kac tane vbulletin sitemi gördüki bana diyor lisanssız vb kullanıyorsun. bunu nerden tahmin edebiliyor bunda o yetenek varsa gidip hocalık üfürükçülük yapsın iyi para kazanır.

site adresinde vbulletin geçerken ilk olarak neyi anımsatmasını bekliyorsun. copyright bilgisi bulunmuyoryazılım ile ilgili. sınırı da aşma. atacağın mesaj şu olsa çok mu zor olurdu? "bir yanılgı söz konusu olabilir, kullandığım sistem vbulletin değil xxx, ve bu marez bir yazılım değil. yanlışlığın düzeltilmesini istiyorum"
buna alacağın yaklaşım neydi tahmin eder misin

mavikaplan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herhangi bir sebeb den dolayı hiç kimseyi tutmam.Doğrular neyse onu söylerim.

Burada Hostinglerim arkadaşımız sonuna kadar haklı.Bir davranışta bulunurken enine boyuna tartıp öyle karar verin..

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
@Hostinglerim buraya tanıtım için site adresinizi yazıyorsanız gelen olumsuz yorumlarıda kabullenmiş oluyorsunuzdur. Kimse sizi poh pohlama gibi bir mecbureyet içinde değil, sitenizin iyi yanlarını yazdıklarımı gibi kötü yanlarınıda yazabilirler. Dediklerinizin dikkate alınması için ilk önce uslübunuzu düzeltmelisiniz. Burdaki insanlar sizin kahvehanden veya sokaktan bir arkadaşınız değilki, cahil gibi sıfatlar takabilesiniz.

Hostinglerim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sempaty dikkatini cekerim webmaster forumundasın burda daha DLE scripti ile vBulletini ayırt edemiyorsan bu senin ayıbındır derim başka söyliyecek lafta bulamam. mavikaplan teşekkürler yorumun icin.

cakirx ben yorumla ilgili bir şey demiyorum dikkatini cekerim. benim konum bir hic ugruna silindi diyorum lütfen arkadaşım bilip bilmeden konuyu okumadan cvevap yazmayın.

olumsuz yorum yapılır yapılmaz demiyorum örnegin diyabilirsinizki kardeşim sen bu renktense daha iyi bir renk ic acıcı olabilirdi bunun burasında bu sorun cıkıyor. bu tür yaklaşım olumsuz yorumdur. ama sen kalkıp dle scrptine vbulletin deyip dersenki lisanssız kullanıyorsun sen seodan anlamıyorsun yok bilmem htaccesste hata var ona bak deyip beni 5 saattir htaccess e baglıyorsanız bu olumsuz yorumluktan cıkar direk beni kötü etkileyen karalamadan başka bir şey olmaz.

laflarım agırdır dogru ama bu lafları kullandırtan sizsiniz.

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
üç senedir sitedeyim, bir sefer "ben webmaster ım" gibi birşey demedim. hizmet insanıyız hata yapabiliriz demişsin üstteki mesajlarının bir yerinde. neden aynı şeyi bir başkası için düşünemüyor,hissedemiyorsun. mesajımı okudun mu?
----
geç saatlerin dikkatsizliğiyle "powered .." görmeden vbulletin sanmış olabilirim ama o "cahil" ekli mesajınızı görmesem belki o kadar bakmazdım da.

sonuç olarak dikkatsizlik konusunda özür dilemek isterdim ama bu üslubunuz bunu haketmiyor.
----

insanlar ister seo ile ilgili (yani site içeriği ile ilgili) ister rengiymiş bilmem nesiymiş onunla ilgili bir yorum yapar. ısmarlama yorum mu istiyorsun. veya baştan hiç açma madem olumsuz yorum istemiyorsun.

lisanssızed,marez yazılımlara,sitelere vs.şeylere forum.iyinet hassas biraz evet. normal üyeler göremiyor ama marez içerik barındıran onlarca site tanıtım-ticaret vs. konular siliniyor. üstteki mesajımı tekrar oku yine, "bir yanılgı söz konusu olabilir, kullandığım sistem vbulletin değil xxx, ve bu marez bir yazılım değil. yanlışlığın düzeltilmesini istiyorum" gibi bir mesaj da atabilirdin. aradaki fark bu. bu arada gerçi özel mesaj atmışsın yeni gördüm,konuyu açmadan önce atmışsın, mesaja cevap beklemeden neden konu açıyorsun. cevap beklemeyeceksen neden mesaj atıyosun

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar,her insan gibi bizde hata yapabiliriz.Bir arkadaşımız ufak bir hata yaptı diye,bu kadar üstüne gitmek yanlıştır.Lütfen daha fazla ortamı germeyelim.

!_D

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ufak Bir Hata Diyorsunuz Gifted.ib Ama Bu Konunun Üstüne Gidilmese Diğer Arkadaşlar Zan Altında Kalıcak :)

Hostinglerim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet mesaj cektim birde mesajı cektigim saate bakarmısın. ? sen olumsuz yorum nasıl yapılır onu bilmiyorsun olumsuz yorumu acıklamıştım eleştri nedir oda belli senin yaptıgın başka bir şey.

!_D teşekkürler yorumun icin :)

web-master

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hadi yorgunluktan dle ile vb yi karıstırdın diyelim sempati arkadasa marez siteyle nereye kadar gideceksin gibimi bir laf kullanmıssım tam hatırlamıyorum yanlışım varsa düzeltin lütfen peki marez sanıyorsunuzda nasıl oluyorda vb sanıyorsunuz halen anlamadım...Neyse siz haklısınız diyorum ve sizlere baska birşey demiyorum kolay gelsin...

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
SoftNull ifadesini görüp de aklına marez gelmeyecek kişi yoktur sanırım.

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
i_D yanılmıyorsam biryerde yöneticiydin. hiç hata yapmadın ve orda kimse tarafından zan altında değilsin galiba. benim veya herhangi bir yöneticinin yaptığı davranış siteyi veya başka bir yöneticiyi ilgilendirmediği gibi yönetici her zaman zan altında zaten iyinette. 2-3 günde bir, kişisel problem yaşayan herkes konu açar zaten "yönetici xxx hakkında" vs.diye. benzeri konuları gördük ve görmeye devam edeceğiz biliyoruz. ama bunlar fikirlerimizi değiştirmez. kuraldışı olan herşeye mesafemiz aynı kalacak. bu konuyu kişisel algılayabilirsin, umrumda değil, herkese duruş aynıdır.aynı kalacak. zan altında kalalım veya kalmayalım :)

yanılgıya mahal veren durumlar mevcut, halen oymuş buymuş uzatıyorsun. ben hatamı gördüm de sen neden kabullenemiyorsun,hazmedemiyorsun hatalarını. sordun, cevaplandı. on kere daha yazsan, on kere cevaplasam değişmeyecek. daha uzamasına gerek yok. istersen konuyu açarsın istersen açmazsın.

web-master, cevapları önceki mesajlarda verildi. ısıtıp ısıtıp soruyorsunuz

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşım ufak bir hata yapmış ve en önemlisi bunu kabul etmiştir.Gereksiz yere laf kalabalığı yaparak,forumun huzurunu germeye gerek olmadığı düşüncesindeyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5