İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Wordpress Teması "YazıMakinesi" Geliyor...

orçinka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni wordpress teması adayı "YazıMakinesi" çalışmamın anasayfa çizimini tamamlamışken sizlerle ekran görüntülerini paylaşıp yorumlarınızı almak istedim. Önümüzdeki ay bitirmeyi hedeflediğim tema hakkında sizlerin de yorumlarını alarak devam etmek istiyorum yapıcı her türlü eleştiriye açığım....

ym1.jpg

ym2.jpg

ym3.jpg

ym4.jpg

ym5.jpg

Kaan

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Çok güzel emeğinize sağlık fakat kadın sitelerine yönelik fuşya ve mor renkleri de unutmayın derim en azından CSS bazında tebrikler başarılar.

orçinka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok güzel emeğinize sağlık fakat kadın sitelerine yönelik fuşya ve mor renkleri de unutmayın derim en azından CSS bazında tebrikler başarılar.

Haklısın hocam o aklıma gelmemişti pembe mor karışımı bir şeyler de eklerim ben seçeneklere teşekkürler yorum için

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5