İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yeni wp tarzı cms sistemi için domain

bm_ys

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kendi yazdığım cms scripti için ticari bir domain arıyorum com net org birlikte alacam elinde olnalar fiyatla birlikte pm lerse sevinirim. tavsiye de edin domaini alırsam tavsiye edene istediği bir domaini regleyecem. Domain inglizce olursa daha hoş olur. ben webmanager.com düşündüm ama dolu durumda sizin tekliflerinizi bekliyorum.

leblebi82

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam tavsiye yapabilirim. Birkac tane anlamsiz fakat kulaga Joomla ismi gibi hos gelebilecek isim vr listemde. İlgilenirseniz prfilimden Msn ekleyebilirsiniz.

bm_ys

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşkkür ederim ama anlamlı olmasını istiyorum. Bir domain tavsiyesine, tavsiye edilen domaini reglersem 1 domain hediye verecem..

bm_ys

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilgili domain bulunmuş ve reglenmiştir. Hediyesi sahibinin hesabında şu an

hypnose

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bizimlede paylaşsaydın siteni bizde faydalansaydık ..

bm_ys

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
free bir sistem olmayacak aslında ama. Domainn ismini vereyim genericeditor .com/.net/.org sibersayfa .com/.net/.org
hediye olarak r10da invoker nickli arkadaşa dilsozluk . com reglenmiştir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5