İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni yapacağım proje için ekip arkadaşları ariyorum

losstube

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar haber sitesi açmayı düşünüyorum benimle birlikde ekip arkadaşı olmak isteyen varsa benle irtibata geçsin

gokhanenginar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site tarafsız haber yapmaya odaklıysa yer almak isterim. Ayrıca ne yapılacak ? Haber bulup kopyala - yapıştır mı yoksa güncel veya tarihi konularda değerlendirmeler mi ? Bunların yanında haber sitesinin hedeflenen kazancı nedir ? Bu kazançtan çalışanlara yüzdelik pay mı yoksa sabit ücret mi ödenecek ? Yoksa ücretsiz mi ? :)) kusura bakmayın çok soru sordum ama ilanın anlaşılması için bu soruların cevaplanması iyi olur diye düşünüyorum.

trbak

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Aylik 140$ masrafi olan altin fiyatlari sitem var forumda konusu mevcut ozgun tasarim ve mobil sayfasi da mevcut ilgilenen olursa mesajim bulunsun

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5