İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Yıl Hediyesi 50 dolarlık Bedava Kuponlar

C

ciyomiyo

Misafir
mk cok saol farklı maillerle istedğimiz kadar alabirmiyiz + rep

D

Dot Net

Misafir
hesabı actım ve reklamı koydum.

Your ads are no longer running because you have exhausted your prepay funds.
Please make another payment by visiting the Make Payments page for your account. Once we are able to process your payment, your ads will begin running again.

sorunundan dolayuı hesabım suspend oldu :(

C

ciyomiyo

Misafir
banada geldi kupon fakat adwors ün sayfasında hata var giremedim kodu

D

Dot Net

Misafir
bölgeyı yanı ulkemı avustralya secmeyı denıcem. belkı o zaman olur bakalım. ama o zamanda banka havalesı cıkmaz ıse ne yapacagız?

Edit : avustralya seçiğimizde kredı kartı çıkıyor. tekrar türkiye seçtim. 2. hesabım ne olacak bakalım.
Edit2 : Yine suspensed. aynı nedenden dolayı.

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bana gelmedi vede form'u nasıl doldurucaz... en alltaki yere be yazıcaz ?

D

Dot Net

Misafir
formu doldurmadan gelmez tabı ki.
en alta salla bişey ne oldugu farketmez. music yaz dvd yaz. ama sonucta reklamlar cıkmıyo. çıkartan olursa söylesın arkadaşlar

C

ciyomiyo

Misafir
beyler sorunmu var adwors sayfasında üye girşimi yapıyorum devam edmek için buraya diyo açılmıy sayfa

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar bu ısı basaran kuponları alan ve kullanmaya baslayan arkadaslar var bıraz dıkkat bıraz sabır ıle bu kuponları kullanın saygılar

D

Dot Net

Misafir
kuponları aldık arkadaşım. sorun o değil. alıdıgımız kuponu gırıyoruz. ok diyor. ancak sonra hespa suspensed oluyor.
kuponların suresıde dolmus olabilir. daha önceden calışıyorsa.

hesapta önce 50 ytl oluyor sonra para 0 a ınıyor

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
kupon mail ile mi geliyor vede ne kadar sürede ?

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar sorun deıl sız alın kuponları suspend olsun hesap sız campaign ı durdurun enfazla 1 hafta sonra otomatik suspend acılır merak etmeyın onu yanı o hesapların kacarı yok hata yapsanız bıle 1 hafta sonra ok

gameforever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar sorun deıl sız alın kuponları suspend olsun hesap sız campaign ı durdurun enfazla 1 hafta sonra otomatik suspend acılır merak etmeyın onu yanı o hesapların kacarı yok hata yapsanız bıle 1 hafta sonra ok

eminmisin?? ben adwords support team e msj atmıştım, hesabınıza banka yolu ile para yatarsa içindekileri kullanabilirsiniz gibi bir cvp atmışlardı. Eğer senin dediğin gibi oluyorsa iyidir. ama yeni aklıma geldi 35 dolarlık kupon kullanmıştım aynı şekilde 1 haftayıda geçti. açılmadı halen :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5