İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Yüklediğim Temayı Düzenlememde Yardımcı Olabilir Misiniz?

Retall

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar yeni bir blogger teması yükledim biraz düzenledim fakat bir sorun çıkmasın diye bir bilene sormak istiyorum. Yardımcı Olabilcek Var Mı? Soracağım sorular üst düzey sorular değil merak etmeyin

Soru 1

http://deneytahtasi.blogspot.com/ da ben başka bir sitemi tasarlıyorum. Neyse, ben burada

"OYUN İNCELEME

TEKNOLOJİ HABERLERİ

YENİ ÇIKACAK OYUNLAR

HAKKIMIZDA" yazılarının içine nasıl bağlantı ekleyeceğim. Yani bir yazıya etiket eklediğimde
blogger'ın o görsellik açısından "0" olan kategorilerine değilde bu kategorilerin içine göndermeyi istiyorum. Bunu Nasıl yapacağım?

Soru 2

Arkadaşlar, bir de şu manşet eklentisini nasıl kullanacağımı bilmiyorum. Bu konuda da yardımcı olursanız sevinirim.

mata

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
1 soru htmlyi düzenleden bunu "OYUN İNCELEME" bul ve OYUN İNCELEME katekorisinin linkini ver digerlerinede aynı işlemi yap

2 soru js kodun içinde biryerde göstermek istedigin kategorinin etiketini yazıyorsun

dodo911

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yardimblogum.blogspot.com adresine nasıl bir yardım istediğini ilgili yazı altına yaz anında ve kesin cevaplarla halledelim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5