İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeniden Facebbok çekimleri ile karşınızdayız.

omerozfindik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar çok uğraştım. bu sektörü dolandırıcıların elinden kurtarmak için ama yok arkadaş bitmiyor. O yüzden alnımın akıyla bu işleri bırakıyorum.
Ben de kimsenin parası kalmamıştır. Olan varsa da mesaj atsınlar hemen ödenecektir. hayırlı geceler.

Adminler konuyu kapatırsanız sevinirim.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Ödeme iş sonu olacak şekilde uygunsa, birden çok sayfa için çalışabiliriz.

gokay55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaş ile 2 adet Facebook sayfası üzerine alışveriş yapıldı. Güvenilir ve hızlı bir arkadaş. Anında sayfamın hayranı artmaya başladı teşekkürler.

omerozfindik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ödeme iş sonu olacak şekilde uygunsa, birden çok sayfa için çalışabiliriz.

Hayır hocam ben ödeme önceden alırım. Zaten bu piyasa böyledir. Ayrıca güvenilirliğim özellikle iyinette mesajları okuyun görürsünüz.

Arkadaş ile 2 adet Facebook sayfası üzerine alışveriş yapıldı. Güvenilir ve hızlı bir arkadaş. Anında sayfamın hayranı artmaya başladı teşekkürler.

Ben teşekkür ederim. Her zaman bekleriz.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Hayır hocam ben ödeme önceden alırım. Zaten bu piyasa böyledir. Ayrıca güvenilirliğim özellikle iyinette mesajları okuyun görürsünüz.

Bu piyasa da, ticaret sayısı fazla olana göre işlem yapılır genellikle. Fakat mesaj sayısı, sitedeki yetkim, üyelik tarihim baz alındığında, sanırım benimde yeterince güvenilir biri olduğum görülüyordur. Ama sorun yok. İyi çalışmalar.

omerozfindik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu piyasa da, ticaret sayısı fazla olana göre işlem yapılır genellikle. Fakat mesaj sayısı, sitedeki yetkim, üyelik tarihim baz alındığında, sanırım benimde yeterince güvenilir biri olduğum görülüyordur. Ama sorun yok. İyi çalışmalar.

Teşekkürler hocam.

Arkadaşlar malum yeni başladı kasım işlemi. 1 2 gün ufak aksaklıklar olabilir. Malum şu an başka Türk kasım yapan yok. Az sabretmenizi istiyoruz. Linkini aldıklarım telaşa gerek yok. Süre uzarsa paraları geri ödenir.

turknetline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 adet sayfa için 100K beğeni çektireceğim hesap numaranızı p.m. olarak alayım lütfen

omerozfindik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
@omerozfindik; Turkcell Mobil ödeme olsaydı çekim yaptırırdım ama malesef yokmuş :(

Doğrudur yok.

Arkadaşlar panelini kullandığım bayiden aldığım son bilgi: Yöncu bilisimden aldigimiz vds panelı kaldırmadı hocam arkadaslar cok guvenıyorlardi kendılerıne parayı alınca tuyduler oyuzden baska bi firmayla calısıyorum yenı vds aldım kuruluyor panel aktıf oılunca bosa gıden sureler tekrar verılcektık iyi forumlar.

Biraz sabır arkadaşlar. Umarım herşey rayına oturacak. Dün gece çekimi başlatan arkadaşlar 1-2 güne kadar çekim başlamazsa her zaman ödemelerini talep edebilirler.

ÇEKİMLER BAŞLADI...

omerozfindik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Facebook çekim Siteye Saldiri Oldugundan Dolayi kullandığım panel bakıma girmiştir. Yarin acilcak diye bilgi aldım. Sabredecez.

omerozfindik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Facebook üye çekim başlamıştır. %99 TÜRK ve hızlı çekimler...

Buyrun bekleriz...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5