İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeniden Sizlerleyiz!

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Yaklaşık 2.5 yıl önce vermeye başladığımız hosting ve domain kayıt hizmetine elimizde olmayan nedenlerden dolayı yaklaşık 2 ay önce ara vermek zorunda kalmıştık.

İnsanın severek yaptığı işi bırakması gerçekten çok zor birşeymiş.Bunu işi bıraktıktan sonra çok iyi anladık.İnsan ha sevdiği birini kaybetmiş,ha işini kaybetmiş..Eğer işini de seviyorsa arada bir fark yok..

Bu durumda ne yapabiliriz diye düşündük..Ve en iyisinin işe tekrar kaldığımız yerden devam etmek olacağını düşündük.Bu kararımızın ardından hemen altyapımızı tekrar oluşturmaya başladık.

Madem yeniden piyasaya giriyoruz,kendimizi yenileyerek girelim dedik..

Öncelikle eski sunucumuzdan daha iyi özelliklere sahip bir sunucu kiraladık.Daha sonra web sitemize el attık.Şu anda birçok profesyonel servis sağlayıcı tarafından kullanılan ve gerek müşteriye gerekse servis sağlayıcıya birçok kolaylık sağlayan AWBS sistemine geçiş yaptık.

Yaklaşık bir ay süren bir çalışma sonucunda sunucumuzu ve web sitemizi hazırladık.Şimdi ise yola tekrar çıkma zamanı.Molamız burada bitti.Önümüzde uzun bir yol var.

Bu yolda molamıza kadar bize eşlik eden ve molamızın ardından da tekrar eşlik edecek tüm müşterilerimize ve arkadaşlarımıza teşekkür ederim.

Saygılarımla..

Barış Türkay

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
sana bu uzun yolda başarılar, inşallah eski müşteri potansiyeline kısa zamanda ulaşırsın.

N

nudembilisim

Misafir
Merhaba;
Tekrardan aramıza donmene sevindim.Başarılar dilerim.Umarım bir daha mola vermezsin :)

Saygılar.

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dogru bir karar oldugunu dusunuyorum . Hosgeldiniz .

emucu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bilhost hakkında ben bugüne kadar kötü yazılan yazı görmedim insallah daha iyi yerlere gelirsiniz.

kolay gelsin.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tekrar dönmene çok sevindim hemen senin servera taşındım.Beni çektiğim çilelerden kurtardığın için çok teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5