İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yenilenme sürecinde sizlerin de fikirlerini bekliyoruz...

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar iyinet yönetiminin değişmesi ile birlikte yenilenme sürecine başlamış bulunuyoruz.Bu süreç içersinde siz değerli üyelerimizin fikirlerine,görüşlerine başvurma ihtiyacı hissettik.Ancak bu fikirlerin düşünceden çok somut olmasını istiyoruz.Bu bağlamda iyinet'te görmek istediğiniz fikrin nasıl olarak yapılması gerektiğini tam olarak bize bildirmeniz gerekiyor.

Fikirleriniz değerli olduğu için buraya yazmanızı istemiyoruz.Önerilerinizi bize pm ile ulaştırmanızı,uygulanan tüm projelerin, hangi üyelerimiz sayesinde yapıldığını foruma bizzat duyuracağız.Tüm projelerinizi aşağıdaki şablona uygun olarak göndermenizi rica ediyoruz.

Proje adı:
Projenin uygulandığı örnek site(Varsa):
Proje dosyaları linki(Varsa):
Proje ile ilgili ayrıntılı açıklama:
Eklemek istedikleriniz:

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Çok sevindim böyle bir uygulamanın başlamasına, p.m gönderdim..

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Çok sevindim böyle bir uygulamanın başlamasına, p.m gönderdim..

Teşekkürler proje için,konuştuğumuz gibi uygulanırsa mutlaka açıklanacaktır.Diğer gönderen arkadaşlar,size de teşekkürler.Hemen hemen herkese dönüş yapmaya çalışıyoruz.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
İyineti (Forumu yani :D) seviyorum... Dolayısıyla çok yoğunum ama yine de bişeyler karalayıp ÖM attım...

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İlgili üyelerimize tekrar teşekkürler.sepulchralveya bana gönderdiğiniz pm'lere en geç 2 gün içersinde cevap verilecektir.

PhpMania

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Proje adı: seo yarışması
seo yarışması tekrar başlatılmalıdır.
Eklemek istediğim: yeni, türkçe ve .com,net,org domainlerle yarışma yapılmalıdır.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
3 ay önce yazmıştım...fikirlerim aynen devam ediyor...

1. Davetiyeli üyeliği aktif ederdim
  2. Forum kategorizasyonu çok bozuk, hatta unutulan yada abuk sabuk yerlere entegre edilen alt konular var. Bunların hepsine çekidüzen verirdim
  3. Kesinlikle yarışma yapmazdım. Heleki wm forumunda fotoğraf yarışmasını hiç yapmazdım. kim anlıyorki fotoğraftan, buradakilerin işimi bu?
  4. Saçma sapan eklenen haberleri ve tarihte ne oldu geyiğini kaldırırdım
  5. Ticaret bölümüne sıkı kurallar koyar gerekirse eklenti yazdırırdım
  6. Hosting, vps vs. satışı için satış yapanlara ttnet belgesi zorunluluğu getirirdim.
  7. Paypal satışı hakkında her konu altına güvenlik bildirimi eklerdim (ileride herkesin başına iş açacak bu konu çünkü)
  8. Forum formatından uzak bir portal havasında ayrı bölüm yapar çeşitli makaleleri buraya toplardım
  9. Server kurulumu, ayarları, güvenlik vs için çeşitli video dersler yaptırırdım.
  10. Forumdaki saygınlığı sağladığım vakit adam gibi hizmet veren hosting firmalarının advertise habelerini yapardım
  11. Link değişimi, adsense muhabbetleri vs iyi hit getiriyor ok. ama bunların yanında ciddi wm konularına girerdim. Script kütüphaneleri oluşturur bunları kategorize ederdim.

http://forum.iyinet.com/webmaster-g...r-forumlari-nereye-kosuyor-11.html#post736169
bir başka konudada

+ yeni tema demiştim...default tema ile olmaz diye...

PhpMania

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Davetiyeli üyeliği neden aktif ederdiniz onu anlamadım? sanırım çok fazla üye geliyor ondan mı? zaten bu güne kadar iyinet rekabet edememişse, üyeliğin bu şekilde zora sokulması nedeniyle edememiştir. Bu maddeye kesinlikle katılmıyorum.

kubra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Özel mesaj için 50 mesaj olması çok kötü şu an cevap yazabileceğim başlık arıyorum ama yok saatlerdir uğraşıyorum.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
iyinet kaldırılmalı diyorum bende

kubra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkürler iyinet yazdığın için 37 mesaj oldu diyorum ya 50 mesajı dolduracak başlıklar arıyorum forumda ilgimi çeken, 15-20 cevap yetmezmi sizce?

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
10 ideal sanırım

Brky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende venom'a katılıyorum.Heleki tema kesinlikle değiştirilmeli.Ayrıca bi şekilde güzel konularda (seo vs.) makale yaptırılması lazım.Tam olarak varmı bilmiyorum ama paylaşım ekibi gibi bir ekip kurulursa çok iyi olur.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
venomun yazdıkları güzel şeyler bencede özel mesaj limiti 5-6 ya inmeli konular sonra saçma sapan mesajlarla doluyor birde ohaa 3 yıllık mesajı nerden buldun diyoruz adam naapsın :) 50 tane mesaj yazmak için demekki oralara kadar gidiyor.

Yarışma mantığı bencede saçma illa bir şey yapılcaksa en iyi scripti yazanı yada logoyu yapanı seçin. Mesela Grafikçiler için bir yarışma olabilir burdan bannera ihtiyacı olan 10 kişi çıkar bana banner lazım der hepsi 10 ar ytl verir olur 100 ytl. sonra grafiker arkadaşların listesi alınır diyelim 30 kişi çıktı her sitenin bannerını 3 kişi yapar site sahibide istediğini kullanır oylama olur en çok oy alan birinci olur oda 50 kaat alır ikinci 30 üçüncü 20 ytl gibi. Valla bunun gibi bir çok fikir varda aklımda bu forum hiti yetmez :) sonuçta kaç tane grafiker varki yada kaç tane coder sadece yarışma için bir şey yapar. Onun için bence ilk çözülmesi gereken düşen hitleri yükseltmek projeler bence daha sonra uygulanmaya başlanabilir.

X

Xman

Misafir
Bence adminler dışındaki pembe renkli yöneticiler 3 guruba ayrılmalı
1- Editör, sadece igili olduğu bölüme makale, haber ve içerik sağlamakla yükümlü.
2- Kontrolör, sadece kurallara aykırı durumlara müdahele ile yükümlü
3- moderatör, sadece sorumlu olduğu kategoriyi düzenlemekle yükümlü ( üye talepleri, sabitlenecek yada taşınacak konular, silme editleme vb..)

ve her birinin nickinin altında rütbesi açıkça yazmalı, kontorlör - editör yada moderatör diye.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar herkes aynı konuyu tekrar tekrar yazmasın,her hangi bir konuda bir kere yazılmış mesajı zaten dikkate alıyoruz.

Pm ile gönderilen tüm projelere cevap veriyoruz.Bu alana yapılan yorumlara cevap vermemiş olmamız,dikkate almadığımız anlamına gelmemektedir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5