İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yenilenme sürecinde sizlerin de fikirlerini bekliyoruz...

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
arkadaşlar iyinetin daha sıcak bir ortam olması adına fikrim var
insanlara yardım ederken sarı çizmeli mehmet ağaya yardım etmeyelim kimdir neyin nesidir bilelim dolayısıyla yenilerin kendilerini tanıtacağı bir alanın olması iyi olur diye düşünüyorum
nerelidir, uzmanlık alanı nedir, eğitimi nedir, iyinetten beklentisi nedir, iyinete ne verebilir

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar iyinetin daha sıcak bir ortam olması adına fikrim var
insanlara yardım ederken sarı çizmeli mehmet ağaya yardım etmeyelim kimdir neyin nesidir bilelim dolayısıyla yenilerin kendilerini tanıtacağı bir alanın olması iyi olur diye düşünüyorum
nerelidir, uzmanlık alanı nedir, eğitimi nedir, iyinetten beklentisi nedir, iyinete ne verebilir

Evet bu fikri biz de düşünüyoruz.Forumda ki konu başlıkları düzenlenirken,bu tarz farklı bölümleri sizlerle paylaşacağız.

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinetin daha sıcak ortam olması için yapıcı bi öneri
"adaletli olmaya çalışsa yönetimdeki arkadaşlarımız ?"

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence eklenti geliştirelim 50 mesaj altındakiler 500 mesaj üstündekilere direk pm atamasınlar :)

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
merhabalar, adminlerin rengi farklı moderatörlerin rengi farklı diger bütün üyelerin rengi aynı olmalı maximum 3 renk olmalı. Kimin yetkili üye oldugunu anlamıyoruz. Moderatörse bildirimi olmalı, avatarın yanında moderatör diye. 2 bir önerimse, forum konuları, konular çok dağınık iyinete ilk girdigim zamanda bunu düşünüp yazıyordum şimdide(hep aynı hiç değişmedi) Adam paralı script satıyor, altında beleş dağıtılan aynı türden script var :) Forumda 1-2 kişi var her konuda görünen, imzaları reklam dolu, her mesajlarında reklam v.s olan üyeler var. Diğer bütün forumlarda banlı olupta burada tutunmaya çalışan 1-2 kişi, onları takibe almanız gerekiyor, yazdıkları mesajların hiç birinde bilgi paylaşımı veyahut forumu ziyaret eden kişilerin faydasına olacak hiç birşey yok. Hep kendi reklamları bu tip insanlara izin VERİLMEMELİ. Daha bir çok şey yazabilirim, şimdilik bunlar yeter :)

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
bence eklenti geliştirelim 50 mesaj altındakiler 500 mesaj üstündekilere direk pm atamasınlar :)

Özel Mesajların kısıtlanması bana göre mantıklı değil bence yeni üye olan biride özel mesaj atma hakkı olsun.

Bide Genel Alışveriş bölümü olsun derim.

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Script satışı bölümünde paylaşılmış ücretsiz scriptler var onlar için ayrı bir kategori açsanız? Ücretsiz scriptler diye.

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi olmuş bu güzel işte birde Maç Tahminleri ni legalpara olarak değiştirsen daha güzel olur hem iyi hit gelir :D legalpara dan

İyi hit gelir demişken hazır. Ben açılan bir çok konuya bakıyorum googleden, hemen almıyor google konuları. Oysa bir çok siteye açılan konuyu bot 1 saat içinde indexliyor. Bu konunun incelenmesini ve neden her açılan konu anında googlede yerini almıyor sorunsalını bir önce çözmenizi bekliyoruz.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
İyi hit gelir demişken hazır. Ben açılan bir çok konuya bakıyorum googleden, hemen almıyor google konuları. Oysa bir çok siteye açılan konuyu bot 1 saat içinde indexliyor. Bu konunun incelenmesini ve neden her açılan konu anında googlede yerini almıyor sorunsalını bir önce çözmenizi bekliyoruz.

Bu sorunsalin cozumselini bilen varsa biz De ogrenmek isteriz.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
İçerik ekleme aralığınızı Google'ın farketmesiyle alâkalı bir durum bu. Yani forumda popülerlik arttıkça aynı oranda indexlenme süreside kısa sürede gerçekleşecektir.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
bencede forumun temasının değişmesi lazım uzun zamandır aynı temayı kullanıyoruz + iyinet logosunuda cok şık bi logoya cevire biliriz ve şunuda unutmayalım burası sadece webmaster lerin kullan dığı forum değil genel paylaşım forumu daha cok ilgi ceken katogöri oluşturmalıyız..
tabi aklımda iyinet e yakın bi webmaster sitesi var o biraz bizi sollamış ama bizim yinede rakibimiz yok biraz daha oraya benzesek diyorum fena olmaz .)

O forum dediğin yerde senin dediğin bölümler olduğu için her yerde eleştiriliyor. İyinet'te de bu tip bölümler olursa onlardan bir farkı kalmaz. Burası bir webmaster forumu ve konu dışına çıkılmaması gerek. Geyik ve güncel konular bölümü yeterli bence.

xaereo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinette hitin düştüğü olayı olabilir Bunun sebebi iyinet forumlarının bir ara kapalı kalması
vede öyle bir izlenim yaratıldıki Sanki iyinet admini her an Burayı kapatabilir izlenimi doğdu forumu tekrar canladırmak için gelen tüm arkadaşlara forumun tamamen ileriye dönük daha iyi projeleri olduğu izlenimi verilmelidir özelliklen Bölüm modlarının sorunları olan yani çözümsel konularda daha hızlı cevap verip yardımcı olunmalıdır özelliklen Ticari konularda daha titiz davranılmalı başık açılırken dahi iyi takip edilmelidir.Birde forumda ciddi anlamda aktif üyeler vardır yetenekli dalında bilgili arkadaşlarda daha aktif olmalı ilgisiz alakasız moderatörler anında değişmeli uzman kişilerin mod olması gerekli her konuya anında cevap verebilmeli. üyelik olayıda bir müddet daha kolay hale getirlimeli forumun kalitesi ortada ama davetiye olayıda geçici olarak kaldırılmalı. en azından forumun eski sistemi oturana kadar . zaten sonuçta kural ihlali oldumu en az 3 kes uyarı alındıktan sonra atılmalı dolandırıcılık olmadığı sürece 3 kez geçici olarak 5 gün araylan üyeliği durdurulabilir. 4 ihlalde banlanmalı

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
merhabalar, üye renkleri böylemi kalacak?(renga renk, çok kötü :eek:)

Gur.Kem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Üyeleri renklerle ayırmak yerine , rumuz altındaki bir takim işaretlerle rütbelendirmek daha mantıklı bence .

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
tek tek değişiklik yerine toplu bir değişimmi olcak ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5