İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yep yeni mükemmel tasarımı ile " Webmaster " Forumu SATILIKTIR!

Asuha

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Merhabalar ,

Websitemizi henüz yeni sayılır ancak ortak alımına veya satmaya karar verdik

Lisansı ana sitesinden alınmıştır , açıldığı ilk gün 25 $ ücretli üyelik satışından kazanmıştır indeks tasarımı vb gibi herşey eklentilerin çoğu tamamlanmıştır . henüz 1 aylık ve yepyeni bir forumdur güzel bir indekse sahiptir herşey dahil ya satmayı yada ortak almayı düşünüyoruz

Site adresi ciddi alıcılara pm ile verilecektir
Site için istenen fiyat : Ortaklık ücretini özelden konuşabiliriz yada telefondan , satmak için ise ücret konusunda anlaşabiliriz.
Sitenin aylık getirisi: adsense var ancak eklemedim , adsense hesabınıda vereceğim içerisinde eklememe sebebim forum çalışmalarından dolayı.
Sitenin açılış tarihi: 22.06.2012
Kategori, sitenin içeriği nedir: Webmaster e-ticaret forumu
Günlük hit sayısı, kaynak link: ciddi alıcılara istatistikler gönderilir , ancak forum yeni yukarıda'da belirttim
Domainin yaşı : Henüz 1 yaşına girmedi :)
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: tüm içerik
Hosting dahil midir: 1 YIL ücretsiz hosting DDOS korumalı cloudware
Banlı olduğu sponsor var mı: asla yok
Banlı olduğu arama motoru var mı: asla yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Evet , vbulletin ve vbseo lisanslarıda satışa dahildir
Yazılım lisans sonlanma zamanı: - Bir ömür boyu lisans geçerlidir
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: tabikide yok :)

Merhaba , iyinet ailesi yaklaşık 2 yıldır düşündüğüm projemi satmayı planlıyorum nedeni ise " ACİL İHTİYAÇTAN " olduğundan dolayıdır..

Satışa vbseo ve vbulletin lisansları da dahildir lisansları şuan 0 almaya kalksanız 500-600 tl civarı bir miktar ediyor.

www.vbulletin.com ana sitesinden alındı ve dekontu olduğu gibi duruyor , herşey için harcanan bütün dekontlar durmakta

Gerçekten mükemmel ucuzlukta vereceğim , neredeyse harcadığım ücret neyse onu istiyorum fazla extra üzerine 1 TL bile koymak istemiyorum acilen olduğundan dolayı.

Herkese teşekkürler.

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Forumu çekip çevirecek birisine ihtiyacınız olursa pm atın konuşalım. Online sürem ve sorunları hızlı çözme becerisine sahibim. Kolay gelsin.

deneyci99

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pm alabilirmiyim hiti ne kadar
seo varmı cevapla gonderin lütfen.

Asuha

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
PM alabilir miyim hit grafiği ve konu linkiyle birlikte

Lütfen özel mesaj yoluyla iletişime geçeceğimiz msn , skype , icq adreslerinizden birini gönderin.

pm alabilirmiyim ?

Lütfen özel mesaj yoluyla iletişime geçeceğimiz msn , skype , icq adreslerinizden birini gönderin.

Forumu çekip çevirecek birisine ihtiyacınız olursa pm atın konuşalım. Online sürem ve sorunları hızlı çözme becerisine sahibim. Kolay gelsin.

- - - -Güncellendi - - - - - -

pm alabilirmiyim hiti ne kadar
seo varmı cevapla gonderin lütfen.

frtn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocaman site adresiyle birlikte aklınızdaki fiyatı alabilir miyim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5