İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yepyeni Bir Kazanç Sistemi Herkes Kazanacak :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hehehe sonucta yep yeni bulunmaz 1 sistem degil odemeleri 45 gunde yaparsanız kimse sizle calısmaz yeterlideki sabıkanızda mevcutken :)

N

n0kta

Misafir
3 sayfayı baştan sona dikkatlice okudum. Hala çözmeye çalışıyorum. İlginç bir projeymiş...

uzaylılar bile bunu başaramazdı arkadaşlar tebrik ediyorum ...

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla buna benzer bir sistemden canli sohbet hatti numarasi vardi bi ara 0592 ondan ödeme alamadim buda ona benzemesin gerci onu yeterliden almamiştim ama ödemesi yapilmamişti güzelde gidiyordu :(

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vallaha ben dun gece 11 de koydum sabaha kadar 8 tane satmısım :) simdi

passwordbyphone.com e basvurdum :) 24 saat icinde uyeligim onaylansın orası ile calıscam nede olsa aynı sistem odemeler 2 haftada 1 paypala :) hemde 650 bin arama bası

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
passwordbyphone ile işallah bu perfomansı yakalayabilirsin ne diyelim

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hehe saol canparlak aslında bu ise giren Turk arkadaslarımızın kazanması daha iyi olur bence ama elin gavuru 2 haftada 1 odeme yaparken bizim arkadaslarımız neden bizleri 45 gun bekletiyolar :)

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ama elin gavuru 5 milyondan satmıyor ki şifreyi yani onun verdiği şifre en azından 15 milyon yazıyor sahibine kimse de aramaz o kadar pahalı olunca

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
canparlak
nasıl 15 milyon yazıyor :) 2 sirketde aynı ulkeyi arıyor ve 5 dakikada sifre veriyor :) biraz mantıgını calıstır burdan yurtdısını ararken neye gore fiyat belirleniyor :)

BerkeSandal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turkcerap' Alıntı:
hehe saol canparlak aslında bu ise giren Turk arkadaslarımızın kazanması daha iyi olur bence ama elin gavuru 2 haftada 1 odeme yaparken bizim arkadaslarımız neden bizleri 45 gun bekletiyolar :)

Burnuma değişik kokular geliyor ama neyse ....

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turkcerap' Alıntı:
vallaha ben dun gece 11 de koydum sabaha kadar 8 tane satmısım :) simdi

passwordbyphone.com e basvurdum :) 24 saat icinde uyeligim onaylansın orası ile calıscam nede olsa aynı sistem odemeler 2 haftada 1 paypala :) hemde 650 bin arama bası
tecrübelerini paylaşırsan sevinirim

S

Sporty

Misafir
Canparlak ve turkcerap
kullandığınız sitenin içeriği ne üzerine ve ziyaretçi profili nedir bizi bilgilendirebilirmisiniz?

(türk trafikmi yabancı trafikmi ve tekil ziyaretçi sayısı)

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tr hit 20.000 trafik tekil popupsuz tek sitemde 10.000 tekil popuplu bi kaç sitede.

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
5 ytl değil de 1 ytl olarak yazıp yayınlarsanız gerçekten çok iyi sonuçlar alabiliyorsunuz.turkcerap passwordbyphone da bunu yapamıyorsun ve ayrıca telefondasifre de ödeme sürelerini kısalttı
iyi çalışmalar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi