İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yepyeni Bir Kazanç Sistemi Herkes Kazanacak :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet Arkadaşlar Yepyeni Bir Sistem
İster Kendi içeriğinizi 5 ytl ye telefon numarası aratıp satın 65 kuruş kazanın isterseniz telefondasifrenin kendi içeriğinin reklamını yapın
Referrarımdan üye olursanız sevinirim.TR deki bütün webmasterlar artık adsense sedo vs uğraşmak zorunda kalmayacak gibi geliyor bana yorumlarınızı bekliyorum.

www.telefondasifre.com/?ref=cann

G

guajira

Misafir
Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2007 TelefondaSifre.Com

© 2005-2007 ???

Site 2007 de kapanacakmış baksana :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
SİSTEM NASIL ÇALIŞIYOR?
Dünyada ilk Telefondasifre.com'da!

İşte eşsiz sistemimizin detayları:

Telefondasifre.com sizlere dünyada bir ilki sunmaktan gurur duyar!

Sistemin en kısa anlatımı; sitenizi ziyaret eden kullanıcıya cep telefonuyla bile satın alabileceği ve ücreti 50 kontör, ya da 5 YTL'yi geçmeyecek şifreler satmak!

Bu şifreler ne işe mi yarayacak? Şifreyi satın alan kullanıcı sizin belirlediğiniz içeriğe 24 saat ücretsiz erişecek! Bu içerik isterseniz sizin içeriğiniz, isterseniz bizim içeriğimiz olabilir.

Sitenizi ziyaret eden kullanıcılar siz istemediğiniz sürece Telefondasifre.com'un varlığından haberdar olmazlar! İçeriğinizi ya da bizim içeriğimizi tanıtırken isterseniz bizim sizin için oluşturduğumuz sayfalara link verirsiniz, isterseniz de bizim önceden hazırladığımız sayfaları sitenize gönderip ordan yayınlarsınız...

anlayan varmı bene bişi analamdım neyi 50 kontura satıcakalr analamdım gitti

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yanai paralı üye toplama gibi bir şey ama bence cokta mantıklı bir sistem degil..

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet paralı üye yurtdışında çoğu yer bunu kullanıyor artık tr ye de geldi bi süre sonra çok daha yaygınlaşacaktır.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turkcell ile mi anlaşmış nasıl yapmış bunu m3hm3t?

DoLLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dialer benzeri birşey, azcık şekil değiştirmişi işte..

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sallayın ya bunları zamanında yeterli.com adı altında milletin milyarlarının ustune yattılar guvenilip calısılmaz

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turkcerap' Alıntı:
sallayın ya bunları zamanında yeterli.com adı altında milletin milyarlarının ustune yattılar guvenilip calısılmaz
tamamen yanlış altın yumurtlayan tavuğu kimse kesmez onlara ödeme yapılmadığı için ödeme yapılmamıştı.daha önceki ödemeleri herkes takır takır tam zamanında almıştı.ve bundada şirketten ödeme alamama gibi birşey söz konusu değil çünkü auto dialer diye birşey yok tamamen kullanıcı kendi isterse girebilecek ve ayrıca telefondasifre.com direk alan firmadır yani arada aracı bir firma kesinlikle yoktur isteyen istediğini söyleyebilir ben %100 emin olarak bunları söylüyorum.bilmeden etmeden de konuşulmazsa sevinirim

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neyse bol kazanclar ama odemeler cok gec oem 45 gun yurtdısı piyasasında haftalık odeme veriyor herkes oem 45 cok komik

M

messmedia

Misafir
sistem çok güzel, yeterli ile çalışmıştım, içeride hiç param kalmamıştı o zamanlar, hoş şimdi pişmanım dialer pisliğinden dolayı, bunu deneyeyim, bu yasal ve güzel bir sistem,

*belçika ve hollanda sitelerinde çok görüyorum bu sistemin benzerlerini.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kontoru kaça satacağım bana ne kadar verecek pek açık yazmamış. adamdan 50 kontor kesilecek bana 60 kuruş verilecekse tek akıllı olmadıklarını bilsin mehmet...

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dialerdada o kadar alınıyordu ve bu fiyatlar veriliyordu..

M

murme

Misafir
çok pahalı bi ücret alıp sana cerez parasi verio ugraşılmaz bence dialerdan farksız görüyorum bu oranlarda bu sistemi ++++ güvenilir durmuyo

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mehmet yine iş başında , bu sistem yabancı piyasada bir kaç senedir kullanılıyor dialer gibi acımasız değil onu söleyim , istek dışı kimseye bir şey yaptıramıyorsun bu sistemde adam isterse tel nosunu arıyor falan filen .... işim olmaz ...... şimdi yine insanlar yüzlerce spam maille uğraşacak bütün gün ona yanarım .

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdi herkes site de yapacak "beni bir çaldır seni arayım xxx konuşalım" vs. diye. :D

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SaLvaDoR' Alıntı:
mehmet yine iş başında , bu sistem yabancı piyasada bir kaç senedir kullanılıyor dialer gibi acımasız değil onu söleyim , istek dışı kimseye bir şey yaptıramıyorsun bu sistemde adam isterse tel nosunu arıyor falan filen .... işim olmaz ...... şimdi yine insanlar yüzlerce spam maille uğraşacak bütün gün ona yanarım .
google adsense koyup siteye yine spam maille uğraşabilir insanlar bunla da yapabilirler yani farketmez gibi geliyor bana ve ayrıca artık spam yapmak o kadar kolay olmuyor gibi junk maile düştüğü için eposta o mailleri okuyan pek çıkmıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5