İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yepyeni Bir Sponsor(absürt)

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ufak bir Tavsiye: Aldigin odemeyi gosterirsen daha cok referrer alirsin.
Scanner iyi bir arkadastir. Yada odemelerin goruntulendigi ekranda basilacak bir Print Screen tusu.

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum inanıp inanmamak size kalmış şuan yok çünkü ama diğer aya gösteririm

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
absürt bir affiliate programi ilginc ... ilk defa goruyorum dersem yeridir ...

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben buraya 'çoktandır' kayıtlıyım. ama 18 tıklamada 0,04$ kazandım. 18'den belki 40% TR diğerleri Avrupa/USA

Sanırım tıklamaktan sonra bi yere üye olursa ziyaretçi o zaman keseyi açıyorlar.. hmm :p

maxicep

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardeş sen paranı moneybookersla mı aldın??Eğer ordan aldıysan moneybookerstaki parayı gerçek paraya döndürebiliyomuyuz? We bu arada Wire transfer dedikleri olay nedir?? Ayrıca adamlar bedava host kabul etmio sanırım! :eek: Birde adamlar Eng site istiyo galiba... :(

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wire transfer 500$ kazanırsan oluyor ingilizce site istiyorlar yani ben alternatif olarak verdim termsleri okumanızı tavsiye ederim

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yılların sponsoru. diğer klik sponsorlarıyla karşılaştırıldığında kötü performans gösteriyor. daha kaliteli sponsorlar varken uğraşmaya değmez. benden söylemesi.

dedektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uyuz' Alıntı:
yılların sponsoru. diğer klik sponsorlarıyla karşılaştırıldığında kötü performans gösteriyor. daha kaliteli sponsorlar varken uğraşmaya değmez. benden söylemesi.
Moneybookers'e ödeme yapan hangi sponsorları tavsiye edersin?

P

Parae

Misafir
beyler ödeme yapıyor mu bu ?? ve ödeme alan başka arkadaş var mı ?

P

Parae

Misafir
12. We do not allow webmasters from any of the following countries to advertise; any part of the former Soviet Union, Pakistan, Cyprus, Romania, Poland, Malaysia, Vietnam, Korea, Thailand, China, Taiwan, Turkey , Iraq, Iran or Afghanistan

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet yalan bir adres + moneybookers ile kayıt olabilirsiniz ve alabilirsiniz ödemeyi. ama unutmayın ki yalancının mumu yatsıya kadar yanar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5