chat ege.net

Yepyeni Safari 4.0.5 hazır; İndirin!

simsir

Müptela
Katılım
21 Mar 2008
Mesajlar
1,269
Konum
Malatya
Apple, web tarayıcısı Safari için bir güvenlik güncelleştirmesi yayımladı. 4.0.5 nolu sürüme yükseltme yapan güncelleme zararlı kod yerleştirmeyi mümkün kılan toplam 16 güvenlik açığını kapatıyor.

Problemler tarayıcının hem Mac hem de Windows sürümlerini ilgilendiriyor. Apple'a göre güvenliğin dışında performans da arttırıldı. Örneğin üçüncü parti eklentilerin istikrarı ve popüler web sitelerini görüntüleme performansı iyileştirildi. Buna ek olarak online formüllere veya ölçeklenebilir vektör grafiklerine sahip web sitelerinde istikrar iyileştirmeleri yapıldı.

Safari 4.0.5 hem Mac OS X hem de Windows sistemler için indirilmeye sunuldu...

Download


Chip
 
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet
Üst