İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yerimlerim.tk sitenizi ekleyin

Caner Bagatir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
selamlar arkadaslar bir süre önce blog dizini sitesi açmıstım ama ilgilemediğim icin kapattım onu biraz değistiridim yeni bir isim ile tekrar açtım yardımlarınız bekliyorum sitelerinizi ekliyebilirsiniz

yerimlerim.tk

lütfen arkadaslar: p0rno,chat, gibi siteleri dizine eklemeyin siliyorum :tili:tili:tili

onun dısında tüm siteler eklenebilir silmiyiceğim

arkadaslar kodlarıda sitenize eklerseniz cok hoş olur cünkü toplistdeki sıralamanız ona göre etkileniyor

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
konu dışı olarak;
"yerimlerim" madem sitenin adresi ufak bir firefox eklentisi yazılıp insanların yıldız butonu yerine sizin sitenizi kullanmaları ve yerimlerine her yerden erişebilmelerine olanak sağlanabilir. aslında daha profesyonel bir şeyler yapmalısınız dizinden, toplistten ziyade.

Caner Bagatir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
konu dışı olarak;
"yerimlerim" madem sitenin adresi ufak bir firefox eklentisi yazılıp insanların yıldız butonu yerine sizin sitenizi kullanmaları ve yerimlerine her yerden erişebilmelerine olanak sağlanabilir. aslında daha profesyonel bir şeyler yapmalısınız dizinden, toplistten ziyade.

aslında haklısın cok güzel bir fikir ama bunu yapmaya ne kod bilgim var nede hevesim bu işlerle biraz amatör olarak ugrasıyorum belki ilerde bi güç bunları yaptırır bana :) :ehule

Caner Bagatir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
@kozmopolis

saol eklemeler için :) dofollow olayına göz atıcam bir ara

Kalemm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ilahiidinle.com dinivideolar.gen.tr sitelerini ekledim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5