İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yerli PTC Ler Çoğalıyor hedefklik

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
0.5 kuruş demek herhalde daha fazla bir miktar gibi gözüküyor... Tık başı: 0.005 YTL

Anlamadığım ne zaman bu mantık bir sektör oldu. hehehe. "Yeni gelişmekte olan bu sektöre"

0,005 YTL veren bir ssitem ile ne kadar kazanmayı hedeflediğinizi lütfen açıklayınız... Ve buradan kazandığınızı varsayarsak karşılığında ne gibi yatırımlar yapmayı planlıyorsunuz ? Buradan kazandığınız parayla hangi ciklet leri almayı planlıyorsunuz...

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
yahu 0.5 krş çok para gibi gelior gerçekten ve ayrıca bu google daki 0.01$ lık tıklamalarda yok değil!!!

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYIN

Yerli PTC sitelerine bir yenisi eklendi. Hedefklik.com
Yeni kurulan site daha birkaç gündür yayında. Yeni gelişmekte olan bu sektöre yatırım yapmalarından dolayı site adminlerini kutluyoruz. İnternetteki reklam sektörünün büyümesinden paylarına düşen miktarı almalarını temenni ederiz.

Sitede günlük 8 reklam var. Reklamların değereri biraz düşük. Reklam tıklamaları karşılığında 0.5 kuruş kazanıyorsunuz. Alt üyelerinizin tıklamalarından da 0.2 kuruş kazanıyorsunuz. Bildiğiniz gibi sektörde Ağır ptc siteleri ve hafif ptc siteleri diye adlandırılan iki grup var. Bunlardan ağır ptc sitesi grubundakiler daha çok tercih edilselerde scam olma ihtimali daha yüksek oluyor. Buna karşılık hafif ptc siteleri daha az tercih edilmelerine karşın daha uzun ömürlü olabiliyorlar.

Hedefklik.com da hafif ptc siteleri grubunda fakat yeni gelişmekte olan bu sektörde uzun soluklu olmaları için bunun iyi bir tercih olduğunu söyleyebiliriz. Ama sektör oturunca daha da büyümeleri açısından tavsiyemiz ağır ptc siteleri grubuna katılmaları. Reklam değerlerini en az 1 kuruşa getirmeleri ve alt üyelerden de % 100 kazanç vermeleri. Tabi dediğimiz gibi sektörün biraz daha oturması lazım.

Yerli ptc sitelerine destek olmak açısından sizleride bu siteye üye olmaya davet ediyoruz. Zaten diğer sitelerde de reklam linklerine tıkladığımız için bu siteyide araya sıkıştırabiliriz. :) Her nekadar reklam linklerinin değeri düşük olsada reklam sayılarını çoğaltarak bunu telafi edeceklerdir. Hadi arkadaşlar bir el atın bakalım. :) www.hedefklik.com

Ya mir'im..
Siteye girdin, şu grafiği gördün.. Sonra bunun üzerine son derece kötü yazılmış menüyü gördün..

Hadi bunları geçtin.. bu sayfadaki title'in bile değişmedigini gördün.. Hadi onuda geçtim TOS'taki içeriğin duplicate oldugunu buradan gördün..

Sonrada domainin infosuna baktın..
OLUSTURMA TARIHI: 14-Feb-2008
BITIS TARIHI: 14-Feb-2009

Daha sitenin yeni oldugunu gördün..

ALAN ADI: HEDEFKLIK.COM

OLUSTURMA TARIHI: 14-Feb-2008
BITIS TARIHI: 14-Feb-2009
DURUMU:ACTIVE

ALAN ADI SUNUCUSU:
ns2.garantiserver.com
ns1.garantiserver.com

TESCIL ETTIREN:
N/A
XXXX XXXXX ([email protected])
XXX
XXXX
XXXX,00000
TR
Tel. +090.XXXXXXX

Sonra Google'da
yengec82004 'diye arattırdın..
Karşına böyle birşey çıktı..

Biraz daha inceledin bambaşka birşey çıtkı..

"Off" dedi Neb.

Sonra derin düşüncelere dalarak Yeni Mesajlar kısmına tıkladı..

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Arkadaşlar ben sadece sizle paylaşmak istedim bende burayı kullanmıyorum..paylaşoım yaptık beğenmiyorsan beğenmiyorsundur ne yapabilirim :)

Kullanmıyorsunuz ama ref linki vermişsiniz... Buna rağmen kullanmadığınızı söylediğiniz bir siteyi paylaşıma sunmuşsunuz... Reklam sektörü falan diye yazılar yazmışsınız. Bu mudur paylaşım mantığınız...

Ayrıca hepsini kalın yazmaya da gerek yok kanımca...

"Neb" herşeyi açıklamış...

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kullanmıyorsunuz ama ref linki vermişsiniz... Buna rağmen kullanmadığınızı söylediğiniz bir siteyi paylaşıma sunmuşsunuz... Reklam sektörü falan diye yazılar yazmışsınız. Bu mudur paylaşım mantığınız...

Ayrıca hepsini kalın yazmaya da gerek yok kanımca...

"Neb" herşeyi açıklamış...

Ne demek mir'im..
Maksat açıkladığımız şeylerin faydasının dokunması, dokunduysa ne ala ;)
Saygılarımla..

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Birader hem kendin kullanmıyosan bize niye anlatıyosun hemde kullanmıyorum diyosun bize refli linkini veriyosun.

A

a.ışık

Misafir
reklamlar'da bişey dikkatimi çekti;
"LÜ TFEN İÇERİDEKİ REKLAMA TİKLAYİN YOKSA HESABİNİZA PARA YATMAZ "
pencere açılıyor ve: reklampaneli.com reklamları! :D :D :D

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
senin bu yeni gelişmekte olan dediğin ptc sektörünü 2004'e yaklaşırken az kazandırıyor diye bırakmıştım...Yenilik göreceli bir kavrammış hakkaten...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5