İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yersağlayıcı Faaliyet belgesi Hakkında

DehaNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Merhabalar sevgili iyinet kullanıcıları sizlere bir sorum oluçak tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum.

arkadaşlar faaliyet belgesi almak için tib nin web sitesine üye olduktan sonra kaç gün içinde web siteye üyelik onayı ve mail adresinize şifre gelmekte

ben üye olalı 1 hafta oldu hala maillere bişi gelmiyor telefonları açanyok mail çekiyorum cevap alamıyorum daha beklemelimiyim acaba.

beni bu konuda bilgilendiririseniz sevinirim

iyi çalışmalar

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
sizin için söylemiyorum ama her önüne gelenhosting sitesi açtığı için incelemeleri de uzun sürüyor

vpsserver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim üyeliğimin onaylanması 24 saat sürdü . bilgilerini teyit ettikden sonra onaylıyorlar sanırım.

örnekhosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bazen sallantıya gelebilirsiniz. Üye olduğum ilk dönemde 2009 gibi bir haftayı aşkın beklemiştim. [email protected] adresine üye oldum fakat hala bilgilerim gelmedi diyip üyelik e-mail'ini girersen daha çabuk aktif olabilir üyeliğin.

Saygılarımla
Hüseyin EREL

DehaNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bazen sallantıya gelebilirsiniz. Üye olduğum ilk dönemde 2009 gibi bir haftayı aşkın beklemiştim. [email protected] adresine üye oldum fakat hala bilgilerim gelmedi diyip üyelik e-mail'ini girersen daha çabuk aktif olabilir üyeliğin.

Saygılarımla
Hüseyin EREL

Hüseyin bey dediğinizide yaptım 2 gün oldu [email protected] adresine mail çektim bakalım bekliğicez teşekkür ederim bilgilendirme için herkeze

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5