İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yesil-kart.com bitti

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet hesabima girdigimde 2005 in son donemlerindeki kayitlari goruyorum son 7-8 aydaki kayitlar maalesef yok, verileri kaybolmus sanirim
buda yesil-kart in sonu sanirim

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
zaten ödeme yapmıyolardı sanırım ilgili postlar vardı ve o ara ben kaldırmıştım reklamlarını. yeşilkartla ilgili de sorun çıktığı için onlar da henüz emin olamadı heralde başvurmayı düşünenler gibi ve bu yüzden sorunlar çıktı. ödeme yapan bi sponsordu aslında. ama zaten baya site var onların adına kayıtlı olan. yakında yeni affiliate kesin açarlar.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gecfen aydan onceki ay odeme almis idim ama simdi bu zamanlar odeme zamanlari ya bir gireyim dedim ve manzara ortada sasirdim kaldim naptilarsa

e-net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Amerikan hükümeti tarafından yeşil kart uygulaması son bulundurulmakta, bu şartlar altında bu sponsorluğun bitmesi gayet doğan olsa gerek.

K

Kara

Misafir
Ben her ay aldım. Bu ayki ödemeyi de sorunsuz aldım. Mutlaka yedekleri falan vardır zannetmiyorum üzerine yatacaklarını. pembekedi ödeme yapmıyorlardı demiş ama yok öyle birşey. Her ayın ilk haftası yapıyorlar ödeme. Sadece bir kez 10 unda fln ödediler.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet pardon herifler odeme yapmislar bu ayin 5inde gunahlarini aldim, ama kontrol panellerindeki veriler eski
yesil-kart bence Türkiyenin en sağlam sponsoru açıkçası

Aykan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben giriş bile yapamıyorum :) 10 gün önce giriyordu :s sifremi unuttuma tıkladım ama gene tık yok

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Aykan' Alıntı:
ben giriş bile yapamıyorum :) 10 gün önce giriyordu :s sifremi unuttuma tıkladım ama gene tık yok
Veriler geri geldiyse muhtemelen şifrenizde eskisiyle yer değiştirmiştir, eski şifreyi denemelisin.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kara' Alıntı:
Ben her ay aldım. Bu ayki ödemeyi de sorunsuz aldım. Mutlaka yedekleri falan vardır zannetmiyorum üzerine yatacaklarını. pembekedi ödeme yapmıyorlardı demiş ama yok öyle birşey. Her ayın ilk haftası yapıyorlar ödeme. Sadece bir kez 10 unda fln ödediler.

ben son zamanlarda ödeme alamayan kişiler oluyodu onun üstüne kaldırdım reklamları dedim. ondan önce hep ödeme yapıyodu bu sponsor. her ayın başında ödüyodu. sistemli çalışan güzel bi sponsordu. zaten bu yüzden boş durmazlar yeşil kart bitince yeni sponsorluk açarlar. demek istedim.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hala duzelme olmadi yedekleri sanirim yok cunku o tarihten sonra yeni uyeliklerin tarihi gelmis sitede yani devam ediyorlar fakat bir bolumunu kaybettiler sanirim

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu Green Kart dediginiz şey hergün email atan spamci degilmi.. artık şirketlerde spam yapmayı seviyorlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5