İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeşil-Kart.com'a bişeyler oldu!

fat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 senedir yeşil-kart.com'u kullanıyorum..çok kazandırmasada sistemleri iyi ve güvenilir olduğu için kullanıyordum.Geçen ay tam ödeme dönemmimde istatistikler yokoldu.Ok sistem güncellemesi dedim...15 gün geçti değişen birşeyu yok.Bu arada alt partnerlerda gitti.Telefon açtım...ilgili kişi yemekte..gelince arasın, 1 hafta sonra yine telefon, yine yemek, 3 gün sonra aynı.
Bu arada 10'a yakın altpartnerda buharlaştı.

Bu amerika'da ki yeni göçmenlik yasası yeşil kart işini bitirdide yeşil-kart.com vurgunamı başladı anlamadım.

Telefonda görüştüğüm bayana bunu diğer arkadaşlarla paylaşıcağımı söylemiştim...öylede yaptım

Aykan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bir hafta önce mail atmıştım. kısa sürede sorun giderilecektir demişlerdi ama yalan oldu :) kişisel bilgilerim bile sıfırlanmış..

e-net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Amerikan hükümeti green card uygulamasını kaldırdı.
Bunun kalkmasıyla birlikte tabiki piyasadaki yeşil kart siteleri de yok olacaktır, yok olmak zorundadır.
Var Olmayan bir hizmet için başvuru danışmanlığı yapamazlar.

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
e-net çok güzel söylemişsin de hala yapıyorlar be :) heryerde reklamlarını görmek mümkün

bu arada arkadaşlar green-card durdurulduğu için siz o parayı unutun adama eskisi gibi para akmadığı için varolanı da dışarı aktaracağını hiç ama hiç sanmam..

umarım yanılırım

M

mstyldz

Misafir
e-net' Alıntı:
Amerikan hükümeti green card uygulamasını kaldırdı.
Bunun kalkmasıyla birlikte tabiki piyasadaki yeşil kart siteleri de yok olacaktır, yok olmak zorundadır.
Var Olmayan bir hizmet için başvuru danışmanlığı yapamazlar.

Greencard uygulaması kaldırıldımı ? Nerede kanıtı? Yazılı bir kanıtı varmı?
Hala yeşilkart uygulaması devam etmektedir.
Bilginize!

SoS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu gün yesil-kart com yetkililerini aradım
panelimdeki bakiye oğru sadece istatistiklerde bi karışıklık varmış ama haziran
bakiyeleri güncelmiş ve devam ediyormuş

bilginize

cixmekan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende bu cekilise devletlerinin sitesinden katilmistim sonuclara nerden bakabilirim siteyi unuttum

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bir sorun olduğu muhakkak ama haziran 2006 için istatistikler şuan yerinde. bundan önceki aylara ait alacaklarımı aldım bu ay içinse ödeme alıp almaycağımı yakın bir zaman sonra göreceğim. Umarım bir sorun olmaz...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5