İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yetenek sizsiniz ilizyon gösterisi

wade06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bakın adam kendi sayfasında neler yazmıs ;) Beynini cok iyi kullanan birisi ..

63676_130088620384470_114220031971329_177804_6992866_n.jpg

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
beceriksiz_acemi dikkat etmedim ama bu numaraların altında tabiki basit açıklamalar yatıyor. Ama şimdi bunu peep e anlatma, o nede olsa şirinlere de inanıyormuş.

wade06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bence hiçte basit şeyler yatmıyor .. Zihni kontrol etmek o kadar basit birşeymi ?

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
arkadaşlar saçmalamayın ne basiti ya adam neler yapıyor basitmiş hadi açıklayın o zaman
beceriksiz_aceminin dediği gibi değil kesinlikle dikkatle tekrar izleyin

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
ccc beceriksiz_acemi reyiz ccc :alkış::alkış::alkış:

Asıl ben kaşığı istiyorum , 5 yıllık olay bulamadımdı partilerde yapmak için :D Sanırım eklemde bir alaşım var sıcaklıkla şekil değiştiren.Bulcam ama.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
toplama işleminin sırrını açıklıyorum :)

Çok basit bir numara.. Videoyu izlerken dikkat edin.3 kişi sayıyı yazdıktan sonra kameralara arkasını dönüyor ve defterin sayfasını değişiyor. Orada zaten önceden 3 rakam yazılmış ve toplamı kağıtta yazan sayıdır :)

Diğerlerinin sırrınıda açıklayacağım az kaldıı izleyim :)

mynet videosunun 7.56 dk sına dikkat edin. 2. çocuğa sayıyı yazdırıken arkadaki kamerayı görüyor ve hemen yazılan rakamı eliyle kapatıyor :D Aceminin yazdığınan inanmasanız bile ( yok ya bu kadar basit olamaz şeklinde ) madem değiştirmiyor neden yazılanları kapatıyor. dimi...

Kartvizit olayı acemin dediği gibi değil galiba. deste içinde farklı olanlar ( gösterdikleri içinde ) zaten bir kaç tane. Çektirmeye gelince ise o farklı olanları elinin altına alıyor ve çektirdikleri tek isim oluyor zaten. O desteden aldığı bir kartı makasla kesiyor ama aynı zamanda sol elinde de göstereceği kart oluyor. El çabukluğu ile de göstereceği zaman onu ortaya çıkartıyor :D

mathiaxbars bildiğim kadarıyla sıcaklıkla bir alakası yoktu onun. Orada bir mekanizma gibi birşey ve onu bir şekilde harekete geçiriyor.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Kaşığı yüzüklerle eğdiğini düşünüyorum.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Kaşığın sırrınıda söleyim. Söz konusu kaşıklar bildiğimiz kaşık aslında.Tek farkları, metalden erime noktası daha düşük olan bir maddeden imal edilir.Elinize aldığınızda sağlamdır. Ancak eliniz ile baskı uygulayarak 1-2 derece sıcaklığını arttırırsanız hemen bükülebilir hale gelmektedir. Bu yüzden kaşığı ellerini kullanmadan eğemez. Elleriyle ovlayarak ısısını arttırır sonrada bükebilir. :) Yüzük v.s takılarda büyük olasılıkla göz yanıltması için.Yani insanlar sadece o anda kaşığa yada elindekilere yönelmesin odaklanmasın diye bu tarzda aksesurlar kullanıyorlar.

nexon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
google a donanımhaber 19519 yazın görün

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
google a donanımhaber 19519 yazın görün

öyle yorumlar var ki ben kendime inanamadım. Hani ben gerçek miyim diye: D
Nasıl bu yapılanların ardında oyun olduğu gerçeğini göremezler bilemiyorum.
Bazı kullanıcılar büyü falan demişler acaba gerçekten mi böyle düşünüyorlar yoksa gırgırına mı yazdılar bilemiyorum D

bu konyuya mı dikkat çekmek istemiştiniz :
http://forum.donanimhaber.com/m_45830420/tm.htm

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Bazı kullanıcılar büyü falan demişler acaba gerçekten mi böyle düşünüyorlar yoksa gırgırına mı yazdılar bilemiyorum D

Aşmış bunlar ya :) basit oyunları neredeyse dini olay haline getirecekler yuh vallahi :)

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaşlar saçmalamayın ne basiti ya adam neler yapıyor basitmiş hadi açıklayın o zaman
beceriksiz_aceminin dediği gibi değil kesinlikle dikkatle tekrar izleyin

evet en kolay numarası oydu defterin 2 tarafı veya 2 sayfası var..

Kendisi önceden yazdığı sayılar ve toplamı orada duruyor...

Sonra eleman herkesin yazdığı sayıları kıza götürken arkasını döndüğü an yapması gereken ilizyonu yapıyor ve numarası önceden yazdığı kagıtı alıyor..

Kagıtta yazan rakamda önceden buyuk punkteler ile yazıcıdan çıkmış yazı:D

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
peep şirinlerde yok bu arada , iyi çocuk olmana gerek yok artık :D

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Sayı olayının tek açıklaması daha önceden not defterine yazmış olduğu 4 basamaklı sayı listesini toplayıcı kıza göstermesidir. Elindeki not defterinde el hızlılığı ile kendi sayılarının olduğu sayfayı kıza göstermiştir. Neticede kız diğer 3 kişinin ne yazdığını bilmiyor.

Ayrıca Ekşi Sözlükten iki Alıntı :

" adam iran'dan geliyor hiç birimizin açıklayamadığı bir gösteri yapıyor.sonunda bulduğu sayı 19519 ve diyor ki ''bu aslıdan sadece bir sayı değil.19 mayıs 1919 u simgelediğini söylüyor.ama ulusal kanal bu kısmı kesiyor.asıl tartışılması gereken budur bence "

" bırakın ya gerçekten uçmuyor olm, ip var! " :D

nexon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

evt tam o konu .

Enteresan davranışları var..Soğukkanlı falan..

Bu adam ya yetenek sizsiniz ekibi ile anlaşmalı yaptı şovu [Materyalist dostlarım burdan sonrasını okumağyın plis ]

ya da Büyü kullandı..Müslüman arkadaşlarımdan bilmeyenler de olabilir belki ama Büyü diye birşey var...Cinleri kullanarak gelecekten bilgi edinme de dinimizde mevcut..

Benim açıklamam budur :D:D::DD:

:D

39582_114223505304315_114220031971329_100262_4736534_n.jpg

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5