İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeter Artık Müdahale Edilsin !

YoXa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şikayetçi olduğunuz konuları konunun etrafında bir yerdeki bir butondan şikayet edebiliyorsunuz (bizde gözükmüyor bilemiyorum yerini:p) sildim başlığı uyarın için sağol..

YoXa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
önemli değil ;)
Uyarıyı dikkate aldıgınız için teşekkürler ayrıca ;)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
LifeNIC, kimse bakmadı diye bir şey yok ki, moderatörlerin mailine geliyor bu tür şikayetler. siz bir şikayet gönderdiğinizde benim ekranımın sağ alt köşesinde gmail uyarı veriyor: iyinet reported post... diyerekten.. Ben de açıyorum okuyorum, eğer gerçekten haklı bir şey varsa müdahale ediyorum. konu beni aşıyorsa veya müdahalenin gereksiz olduğunu düşünüyorsam bir şey yapmıyorum.
@tiva: bizde terazi de yok :p

216

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ploop' Alıntı:
trextra o yüzden bıraktı zaten
tongue.gif

Ya trextra bana yöneticilikten istifa etmeden önce rep vermişti. Yeni sistemde böyle oldu herhalde.

Sonradan verilen repler birşey ifade etmedi. Sonraki replerde anladım kimden rep aldığımı. :)

Bir kerede 30 puan alınca, - repler sinek ısırığı gibi geliyor.
Tabi bir tecrübe+mesajı yüksek olan kullanıcı ittifakı olmazsa.
Valla trextra ile iyi geçinilmesi gerekir, bi reple alır valla aşağı :p

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya trextra bana yöneticilikten istifa etmeden önce rep vermişti. Yeni sistemde böyle oldu herhalde.

Sonradan verilen repler birşey ifade etmedi. Sonraki replerde anladım kimden rep aldığımı. :)

Bir kerede 30 puan alınca, - repler sinek ısırığı gibi geliyor.
Tabi bir tecrübe+mesajı yüksek olan kullanıcı ittifakı olmazsa.
Valla trextra ile iyi geçinilmesi gerekir, bi reple alır valla aşağı :p

Kaç senedir iyinetteyim. 5-6 kez -rep vermişimdir sanırım. Bunun dışında adsense login sayfasını soran birine terslemeden url sini gönderen kişiyi alkışlayıp naçizane +rep veririm. Önemli olan iyi geçinmek. Arkadaş olamadıktan sonra hiçbirşey olamayız :)

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Yabancı forumalrda bu tür nicklere iyi para veriyorlar iyinet tede başladı :)

trextra son mesajındaki önemli olan iyi geçinmek vs. yazmışsın bende onun peşindeyim fakat bazıları bunu anlıyamıyor. Bu konuda haklısın arkadaş olmadan hiç birşey olamayız.

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
nick e bile para veriliyo ya walla ölsem de gam yemem artık :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5