İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

"Yeter Artık, Sıkıldım Bunlardan!"

Ke[R]eM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba;

Evet siz de konu başlığındaki gibi "yeter artık, sıkıldım bunlardan" diyerek, hizmet aldığınız hosting/reseller/sunucu sağlayıcınızın bahanelerine tepki gösteriyorsanız, gelin sizi bu dertten kurtaralım, KAMPANYAlı bütçenize uygun 2 sunucu seçeneğinden birini (veya ikisini :p) sağlayalım...

Intel® Celeron™ 2.4 GHZ
512MB DDR-RAM
80GB IDE-Harddisk
2000GB Trafik
49.95 EURO / Ay
Kampanya Fiyatı: 34.95 EURO / Ay

AMD Athlon™ 2000+
1024MB DDR-RAM
1. Disk: 120GB IDE-Harddisk
2. Disk: 40GB IDE-Harddisk

[highlight]3000GB Trafik[/highlight]
64.95 EURO / Ay
Kampanya Fiyatı: 44.95 EURO / Ay
(Bu makine için DAHA BÜYÜK DİSK seçenekleri SÜRPRİZ! Alacak kişilerin şansına ne çıkarsa... :D)

# Stok sayısı 3'tür ve stoklar bittiği anda kampanya sona erecektir.(5 Nisan 23.59'da stoklar bitmemiş dahi olsa kampanya sona erecektir.)

# Belirtilen fiyatlar Linux işletim sistemi için geçerli olup, ücretsiz olarak CentOS 4.4 , Debian ETCH, Debian Sarge, SuSe 9.3, Ubuntu 6.0.6.1 kurulumu yapılır.
# İstendiği taktirde ek ücret ödenerek Windows 2003 Web Edition, Windows 2003 Standart Edition ve Windows 2003 Enterprise Edition kurdurulabilir.
# Kontrol Panel olarak Directadmin, cPanel veya Plesk kurulumu yapılmaktadır.
# Sunucularda donanımsal problemler hariç destek hizmeti (managed) verilmemektedir.
# İşletim Sistemi ve Kontrol Panel isteklerinizi, müşteri panelimizden siparişinizi geçerken ayarlayabilirsiniz.
# Fiyatlarımıza %18 KDV dahil değildir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5