İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeter Artik :(

H

hikayebul

Misafir
AB üyeleri resmen Türkiye yi istemiyorlar,Almanya da basa gelmesine kesin bakilan partiler bile Türkiye ye sirt cevirmis durumda,Danimarka desen öyle,Fransa ve diger ülkelerde öyle.

Yunani Kibrislisi Türkiyeye tehtitler yagdiriyor,Kürtler bir yandan teröre devam ediyor bütün dünya seyrediyor.Devleti biraz gururlu olmaya cagiriyorum,birakin AB yi.

Acin okuyun gazeteleri,örnegin hürriyet gazetesini,bu yazilar baska ülkelerin Türkiye nin AB üyeligi hakkindaki sözleri bir Türk olarak benim gururuma o kadar cok dokunuyorki bilemezsiniz.Ben vatansever bir Türk olarak AVRUPA BIRLIGINE HAYIR diyorum.

saygilar

mavikumtanesi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu nerden aklına geldi neden açdın bilmiyorum ama gecenin bu saatinde yapacak işim olmadığından biraz klavyenin tozunu alayım istedim, alayımda konu büyümden kapansın bari, sakat bir konu çünkü ;)

hikayebul' Alıntı:
AB üyeleri resmen Türkiye yi istemiyorlar,Almanya da basa gelmesine kesin bakilan partiler bile Türkiye ye sirt cevirmis durumda,Danimarka desen öyle,Fransa ve diger ülkelerde öyle.

Son günlerde Ab'de söz sahibi ülkelerin başında gelen Almanya ve Fransa şu sıralar bize sırt çevirmiş durumda, Hollanda ve Avusturya zaten istemediklerini daha evvelden de belirtmişlerdi, Belçika yıllardır pkk'ya yataklık ediyor dolayısıyla bizi istemediği açık, Danimarka' nın Almanyadan farklı bir siyaset izleyeceğini kimse bekleyemez, İtalya'nın pkk'ya mayın sattığını bu ülkede hepimiz okuduk ve duyduk, İspanya ve Portekiz şimdiye kadar bize karşı her hangi bir olumsuz tutum sergilememelerine karşın onlarında katolik dünyasından ayrı düşüneceğini hiç bir aklı selim kimse bekleyemez, doğu bloğunda ki ülkeler ile zaten sorunlu bir siyasetimiz mevcut... Kısacası görünen o ki Avrupa'da istenmediğimiz kesin... Hal böyle iken hala ve hala isteruk isteruk nidalarıyla avrupa birliğine ısrarla bodoslama gidişimizin herhalde devlet büyüklerimiz tarafından düşünülmüş açıklaması ve uygulamaya konulmuş bir planı, programı vardır diye düşünmeden edemiyoruz.

Yunani Kibrislisi Türkiyeye tehtitler yagdiriyor,Kürtler bir yandan teröre devam ediyor bütün dünya seyrediyor.Devleti biraz gururlu olmaya cagiriyorum,birakin AB yi.

Ortadoğunun hala en bakir ve en gözde toprakları olduğumuz gerçeği su götürmez olduğundan olsa gerek ki ne Yunanistan, ne Ermenistan, ne Rusya, ne Bulgaristan, ne de Ab ve Amerika nede onların maşası pkk bizi yaşadığımız ve varolduğumuz süre içinde rahat bırakmayacaktır. Devletlerin gururu olmaz zaten de siyasetde de gururun yeri olmadığını yaşayarak görüyoruz.

Ben vatansever bir Türk olarak AVRUPA BIRLIGINE HAYIR diyorum.

Lakin şu da bir gerçek ki avrupa birliğine giremeyi istemeyi bıraktığımız andan itibaren Türkiye'nin ikinci bir yol haritası varmıdır onu da içinde yaşayan halk olarak bilimiyoruz açıkcası. Bugün girmiyoruz desek nicedur durumumuz bilen varsa beri gelsin...

Velhasılı kelem, uzun sözün kısası şu dur ki yüzyıllardır olmadığı gibi bugünde avrupa'nın bize hayrı dokunmayacaktır diye düşünüyorum, o sebeple fazlada kafana takma arkadaşım bu konuları ben taka taka artık kafayı yedim bari sen yeme... Kalın sağlıcakla...

mavikumtanesi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dünyanın en cool kenti: İstanbul...

Bu kadar karamsar bir tablodan oluşturduktan sonra sonra aşağıdaki yazıyı okuyun lütfen çözüm belkide burdadır... ;)

Dünyanın en cool kenti: İstanbul...
Newsweek uluslararası sayısının bu haftaki kapağını İstanbul'a ayırdı. "Cool Istanbul" başlığını kullanan dergi, "Onlarca yıldır Batılı olmaya çalışan İstanbul modern bir kimliğe kavuşmanın gururunu yaşıyor. Avrupalı ya da değil... İstanbul dünyanın en cool şehirlerinden biri" diyerek İstanbul'u sayfalarına taşıdı.

"Dergi yazıyı, "Avrupa belki Türkiye'yi kendi "Birlik"ine almayabilir. Eğer böyle bir şey yaparsa kesinlikle dünyanın sonu olmayacak. İstanbul kendini yeniden yaratmaya devam edecek. Ve belki de daha da enerjik olarak bunu yapacak. İstanbul sokaklarının sesini hatırlayın. Avrupa, Türk, Balkan, Ortadoğu ezgileri; hepsi bir arada farklı fakat çok güzel bir armoni oluşturuyor" diye tamamladı."

Kaynak: http://www.haberx.com/n/206750/dunyanin-en-cool-kenti-istanbul.htm

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5