İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeter ArtıK...

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim özel mesaj 'la reklam yapılmasından yada forumlarla ilgili laf söylemesinden arkadaşa kastım yok ; tek anlatmak istediğim ;
Hem diyor ki ; Hep aynı konularda forum açılıyor , nedir bu diye yakınıyor ? Ama iyinet forumları üyesiyken gidip , iyinet 'le hemen hemen aynı konuları taşıyon bir forum açıyor. Açsın burda sorun yokta hem yakınıyor , hemde yakındığı hareketi kendi yapıyor ; Bu konuda bence ikilem'e düşmüş arkadaş..

.Onur.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yahu arkadaşın bu topici açmaktaki gayesinin reklam olduğu aşikar değil mi? Bunu anlayamayacak kadar saf değiliz hiç birimiz herhalde... Bilerek "controversial" bir konu da seçmiş kendisi ki topic "hot" kalsın, gelip geçenler okusun, imzasındaki linke tıklasın, forumuna üye olsun. Bu kadar basit. Yoksa "Yaa niye herkes forum açıyor! Çok kızıyorum forum açanlara" diyecek kadar saf değil herhalde. Sonuçta kendisi de onlardan biri çünkü...

"No offense intended" bu arada w3bmast3r'cığım. Gayet yaygın yaptığın şey. Gücenme sözlerime yani.

W

W3BMASTER

Misafir
kardes bu devirde ayakta kalmak için yapmamız lazımdı yaptık sadece aklımı kullandım.ehehe

.Onur.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çünkü tartışma değeri de var. Yalnızca ilk mesajdaki linki kaldırmaları lazım bence.

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MrManson' Alıntı:
ben ilk forumu 3.5 sene önce açmıştım
oyunforumu.f2s.com du hiç unutmam :) ozaman ünlü ikonboard vardı 2.1 onu kullanırdık hehe nerde phpbb ler vbulletinler siz yeniçağsınız teknoloji elinizin altında. Kullanın ikonboard da görelim :)

bu eleştirinize kesinlikle katılmıyorum, yeniçağ kelimeside böbürlenmek diye yorumluyorum, zira burada bayağı arkadaş tanıyorum ve içlerinden biride benim 3.5 sene önce ile şimdi arasında bir yeniçağ denklemi kurmak çok saçma, çünkü bu işler ile prof. anlamda ilgilenenlere 3.5 sene öncesi "komik" kalır, ayrıca sadece cgi tabanlı forumlardan bahsediyorsunuz, bırakın 3.5 sene öncesini 5 sene öncede en basitinden asp snitz forum vardı.. ve kurulumu kullanımıda 5 sene önce gayet kolaydı..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5