İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeter ArtıK...

W

W3BMASTER

Misafir
Evet bakıyorumda webmasterline.com/forum açtıktan sonra eline domainini alan forum kurmuş.Gün geçtikçede 100lerce forum katılıyor internet alemine...Ama forumlardaki konular hep birbirinin aynı böyle olunca üyelerde hep aynı kişiler...Bundan sonra forum açacak olup ben forumuma üye bulurum hit getiririm die düşünen varsa ben şimdiden söyliyim.Ne üye gelior nede hit...Hayallere kapılmamanızı istemiyorum.Eğer gerçekten foruma katkı yaparım üye getiririm kendime ortam yaratacağım diyen varsa buyursun. www.webmasterline.com/forum 'a orada yetki verelim takılsın.Parça purçuk etmiyelim güzel internetimiz.Hepimizin amacı aynı.

msn: [email protected]

S

sevdik

Misafir
slm

dostum ne yapacaksin herkes saniyorki hemen buyuyor bu siteler toplistler de herkes kuruyor 5senedir netteyim inanki siteme forum yapmadim hiçbir zaman panelde hazir da var ama yapmam cunku her sitede var herkes artik bikti ayni temalari ayni yazilari gormekten daha yaratici daha guzel renkli birseyler yapalim ne alanda oldugu onemli degil yeterki yapalim

E

erotika

Misafir
Adam gibi bir siteniz olsun ve forumda da siteniz, sitenizin içeriğindeki konu tartışılsın.

O zaman sorun yok.. Ama direk forum.. gerçekten boş iş..

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya sadece forumdan sitemi olurmuş.
al bitane php bilmemne scripti konularını gir 10dk da alsana site böyle site olmaz forumdan olur ama iyi altyapısı olursa olur. millet html nin h sini bilmiyor veya asp-php bilmiyor site yapıyor yok böyle bir olay.
http://www.cgtalk.com girin gercek forum nasıl oluyor görün online member sayısına bakın toplam member sayısına bakın mesaj sayılarına bakın görün ki forum kurmak okadarda kolay iş olmadığını anlayın saygılar

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
W3BMASTER' Alıntı:
Evet bakıyorumda webmasterline.com/forum açtıktan sonra eline domainini alan forum kurmuş.Gün geçtikçede 100lerce forum katılıyor internet alemine...
Bu sözüne atfen ; sanki sen domain altıkdan forum kurduktan sonra millet ; forum sitesi açmış gibi konuşuyorsun , sen forumu açmadan öncede günde 100'lerce forum açılıyordu , hala 100'lerce forum açılıyor...

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
c4timer,

doğru demiş. ben forumu açalı 2.5 yılı geçti o zaman herkese isyan etmem lazım :)

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ayrıca kendi etik kurallarıma uygun bulmuyorum ; Hem milleti aynı konularda forum açmakla suçluyorsun ; sonra iyinet 'in forumları ile aynı konuyu taşıyan forumunu açıyorsun . Bence biraz saçma..

.Onur.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bırakın herkes dilediğince forum açsın yaw... Nedir yani? Serbest piyasa ekonomisi bu. Rekabet edebilen kalır, edemeyen gider. Basit.

F

forumturkey.com

Misafir
Forum konusunda w3bmaster sana katılamıycam biraz emek ve çalışmayla eminimki çok büyük bir foruma sahip olabilirsiniz ama bu 1-2 ay gibi kısa bir sürede olmuyor biz ilk açıldığımızda 100 üyemiz olduğunda baya mutlu olmuştuk bugün 3000 lere yaklaştık ve hergün en az 40-50 yeni üyemiz oluyor , günlük hitimiz hafta içi 1500+ tekil hafta sonu 3000+ tekil , forumların bence en güzel yanı kalıcı kullanıcılar oluyor gelgeç kişi çok az , zaten gel geç kullanıcılar üye olmakla uraşmıyorlarda , dediğim gibi zengin bir içerikle uzun süreçte iyi sonuçlar alınabiliyor.

W

W3BMASTER

Misafir
abicim sorunda burada devamı hep gelior olanlarla yetinmiyorlar...

S

Senbul

Misafir
İsteyen acsın neolmus yanı.Actıgı yanına kar kalır.Bir zamanlarda herkes toplist kuruyordu ne oldu kactane topliste var simdi toplasan bir elindeki parmak kadar.

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
webmaster
forum açıp başka bir forumdakilere pm atmak foruma davet etmek ne akla hizmettir, tartışılır..
sende forumu açmadan önce yüzbinlerce forum vardı, bundan sonrada hep olacak.. ama senin hoşuna gitmiyor galiba, bak şöyle bir önerim var?
sen açtığın forumu kapatarak bu yeni açılan forumları protesto et ne dersin? belki onlarda kapatır :cool:

M

MrManson

Misafir
ben ilk forumu 3.5 sene önce açmıştım
oyunforumu.f2s.com du hiç unutmam :) ozaman ünlü ikonboard vardı 2.1 onu kullanırdık hehe nerde phpbb ler vbulletinler siz yeniçağsınız teknoloji elinizin altında. Kullanın ikonboard da görelim :)

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ahahaha

MrManson,

o ikonboard dan ne çekmiştim bende 3-4 yıl önce. lanet cgi la uğraş dur DB ler uçuyo gidiyo. sonra mysql, php gibi yeni kavramlarla tanıştım da rahat ettim :)

E

Elithost

Misafir
birakin isteyen istedigi siteyi acsin yahu..Belki reklamini iyi yapar forum sitesi tutar kimbilebilir..Ön yargılı davranmamak lazim insanlara...

W

W3BMASTER

Misafir
elithost sende host alsınlar die savunuyorsun haa..uyanık seni

E

erotika

Misafir
elithost sende host alsınlar die savunuyorsun haa..uyanık seni..

bu sözlerinden asıl niyetin anlaşılıyor.. ve benden sonra kurmaya başladılar demişsin.. Bence öncve bir aynaya bak ki gerçekleri göresin. Forumuna o kadar kaçak template, içerik koymuşsun, bir de yakınıyorsun. Hatta bu foruma da Özel mesaj ve mesajalr yolu ile reklamını yapıyorsun. Dediğim gibi, iğneyi kendinize çuvaldızı başkasına batırmayın.

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"W3BMASTER" kullanıcısı size rahatsız edici bir şekilde özel mesaj gönderiyorsa, iyinetadmin'e şikayetinizi bildirebilirsiniz.

Ayrıca "W3BMASTER", sen ilk forumu kuran olmadığına göre, son da olmayacaksın.

E

erotika

Misafir
:) forumumuza bekleriz, vs şeklinde mesajlar atıyordu.. Şikayet edecek kadar rahatsız edici değil ancak, yaptığı yanlışları unutup da böyle konu açması acayip.

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bendede şikayet edecek bir tutum yok ama ; özel mesaj ile banada öyle bir mesaj geldi . Ve hala silmedim ; duruyor . Zannedersem admin özel mesajlarımı kontrol edebiliyor. Gerek duyarsa kontrol edebilir.
W3BMASTER
Member Giriş Tarihi: Nov 2004

Biz Daha iyisini Yapmadığımız Sürece En İyisi Biziz

--------------------------------------------------------------------------------

webmaster bilgi paylaşım platformu www.webmasterline.com açılmıştır.Sizide aramızda görmek isteriz....

Not: Çeşitli bölümlerde mod alımı vardır.Eğer foruma katkı yaparım ilgilenirim diorsanız detyalı bilgi forumumuzda...

WL TeaM

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5