İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yılbaşı nedeniyle acil satılık 400K sayfa

scorpi101

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
400K sayfa yılbaşı nedeniyle satılıktır, son fiyat 400 TL'dir, konu baltalayacak olanlar veya boş boş konuşacak olanlar hiç yazmasın !

Gokmens

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
sayfa linki pm alabilirmiyim + sayfanın size ait oldugunu gösteren bi screen

Gokmens

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
arkadaş dolandırıcıysa bende kanıt alabilirmiyim yoksa sayfayı satın almayı düşünüyorum

ibrahimturhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaş dolandırıcıysa bende kanıt alabilirmiyim yoksa sayfayı satın almayı düşünüyorum

kardeş ben odeme bile yaptim..! zor zoruna paramı aldim. sayfanın gercek sahibi odedi parayi o cike giren komsunun ogluymus...

adminlerde bu kişinin açtiği sahte başlıkları kaldırsın artık.... rica ediyorum. insanlar mağdur olmasın

kapkarabembeyaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi kaç gün önce bende kendisiyle yazıştım bana güven vermedi
yazışmalarımız ;

scorpi101´isimli üyeden Alıntı
Alıntı:
kapkarabembeyaz´isimli üyeden Alıntı
Alıntı:
scorpi101´isimli üyeden Alıntı
http://www.facebook.com/pages/Kankam...27084273969958

fiyat 400 TL ödeme misli.com dur
Güvence nedir ? elden teslim varsa istanbulda alabiliirm
diyarbakırdayım, her yer kapalı boykot var ve acil para ihtiyacımdan dolayı ucuza satıyorum, internetten araştırabilirsiniz, güvence benim, burda pek aktifliğim yok ama r10.net te +180 itraderim var, zamanım kısıtlı ve işim acildir, sayfayı almayacaksanız beni oyalamayın lütfen

kusura bakma bu sartlarda sazan gibi atlayıp 400 lira yatırmam
kolay gelsin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5