İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yılbaşı Objeleri

BerkeSandal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar

Aklımdaydı ama unutmuşum biraz geç gibi oldu ama yinede birilerinin işine yarar umarım kaliteli yılbaşı objeleri;

::: TIKLA :::

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oldukça gzl.Yılbaşına özel bi logo yapabilirim bunlarla siteme.Saol :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ALIN BİRDE BENDEN OLSUN

noel2003_200312081414.jpg

BerkeSandal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar birde yeri gelmişken;

Şu sayfaya kar yağdırma efekti için ben ziyaretçilerimden o sayfayı açtıklarında bilgisayarlarının yavaşladığına dair yorumlar aldım. Kaldırdım efekti. Bir kaç arkadaşla msn de konuşurkende aynı konu açıldı. Bende bu efektin bulunduğu sitelere girince bir yavaşlama hissettim.

Ne olur ne olmaz ziyaretçileri fazla rahatsız etmemek için kullanmamaya gayret göstersek iyi olacak gibi. Birde kullanacaksanız kar gifinin boyutunu elinizden geldiğince küçük tutmaya çalışın 2*2 idealdir :)

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
@keyfinebak ben ödünç verebilirdim şapkamı :p

permission berke teşekkürler süperler de ayın 24ünde koysaydınız ya bunları daha iyi olurdu neyse artık kısmet..

o kar efektini ben gifli değil javalı kullanıyorum o da yavaşlatıyo biraz ama ötekinden daha iyi. sonuçta efekt tabi biraz yavaşlatıyo..

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pembekedi' Alıntı:
@keyfinebak ben ödünç verebilirdim şapkamı :p

permission berke teşekkürler süperler de ayın 24ünde koysaydınız ya bunları daha iyi olurdu neyse artık kısmet..

o kar efektini ben gifli değil javalı kullanıyorum o da yavaşlatıyo biraz ama ötekinden daha iyi. sonuçta efekt tabi biraz yavaşlatıyo..

Benim Kafa kocaman senin şapka oLmazdı benim kafaya o yüzden ses eTmedim (gülme smilesi) Bitane uyduruverdik şimdilik... Kurban Bayramınada boynuz mu taksam diye düşünüyorum (dil çıkaran smile)

K

KingTR

Misafir
eyw arkdaşlar çok sağolasınız kaç gündür arıyordu gerçi biraz geç kaldık ama genede anasayfa ya attım :D

thenika

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BerkeSandal - emegıne saglık ..
Permission - özellikle sana tsk ederım...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5