İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Duyuru Yılbaşına Özel Logomuz

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Evet ovetto harikasın,kaç para bu logo ? :D

Merhaba,

Mesajın içeriğine yazdığım gibi bu çalışma için sizden hiçbir ücret talep etmiyoruz. Kriptex rumuzlu yönetici bana MSN aracılığıyla ulaşarak logo tasarımı talep etmişti, bende onu kırmadım ve ekip olarak güzel bir çalışmaya imza attık.

Bundan sonraki özel günlerde logo yaptırmayı düşünüyorsanız size özel bir teklif sunalım. E-posta adresinizi bana ulaştırırsanız Satış Departmanımız tarafından teklif gönderilecektir. Uygun bulduğunuz taktirde sizinle çalışabiliriz.

Tüm soru ve sorunlarınız için bize 7 gün 24 saat [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

İçten dileklerimizle,

Ovetto
Tasarım Ekibi Yöneticisi

Akifoğlu Tasarım Evi & Medya Hizmetleri
"Hayallerinizin ulaşamadığı noktada; Akifoğlu Tasarım Evi"
7/24 Bilgi ve İletişim Hattı: [email protected]

Evan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Para versenız boyle logo yaptıramazsınız :) arkadasın nahıde karakterıne can veren nıhal yalcın gıbı cıddıyetını korumasınıda cok komık buldum :D calvın ayrıca senden rıcam mobıl temada resımlerı gostermen. Yukarı cıkıp standart temaya gecıp sonra tekrar mobıle gecmek ımanımı gevretıyor. Hayır ıyınette benden baska mobıl kullanan yok mu onuda anlamıs degılım.

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Gayet güzel çalışma olmuş fakat, noel bayramıyla(24 aralık) yıl başı(1 ocak) farklı diye biliyorum

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Biz hepsini tek bir tasarımda topladık. Bunu sizin için yaptık.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bende sizinle çalışmak isterim Övettö
789x2 boyutlarda çalışmalarınızı gönderirmisiniz

caliente

Domain Avcısı
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Telefonunuz yok mu sayın Ovetto, Akifoğlu Tasarım Evi diye 118xx leri araya araya bir hal olduk. Logoyu beğendik, iletişim kurmak istedik.

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Sayın depresan,

Gizlilik nedeniyle referans veremiyoruz. Tam olarak nasıl bir çalışma istediğinizi bize aşağıdaki kurumsal iletişim bilgilerimizden ulaşarak iletiniz. Satış Departmanımız konuyla ilgili size teklif sunacaktır. Ödemeyi yaptığınız an itibariyle çalışmalara başlayabiliriz.

Ovetto
Tasarım Ekibi Yöneticisi

* Göstermiş olduğunuz yoğun ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Logo, banner, kartvizit, Web tasarım, Wordpress kurulumu, tema editi, SEO, Forum postçuluğu işleriniz itinayla yapılır. *

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Telefonunuz yok mu sayın Ovetto, Akifoğlu Tasarım Evi diye 118xx leri araya araya bir hal olduk. Logoyu beğendik, iletişim kurmak istedik.

Sayın caliente,

Şuan ofisimiz kurulum aşamasındadır. Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için kurumsal alt yapımızı hızlı bir şekilde güçlendirmekteyiz. Bize pek yakında 444'lü iletişim hattımızdan ulaşabileceksiniz. Şimdilik tüm iletişim sürecimiz [email protected] adresinden yürütülmektedir. E-posta iletisi gönderdiğinizde ilgili departman size dönüş yapacaktır.

* Göstermiş olduğunuz yoğun ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Logo, banner, kartvizit, Web tasarım, Wordpress kurulumu, tema editi, SEO, Forum postçuluğu işleriniz itinayla yapılır.... *

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
tamam ozaman ben yarın gece 02:11:28'de mail atacağım size
sürekli çalışmayı düşünüyoruz

Clasic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok güzel olmuş, kim yaptıysa ellerine sağlık. :alkış:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5