İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yılbaşında Ne Hediye Almalıyım

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Hediyenin iyisi kötüsü olmaz. Ayrıca her seferinde yaratıcılık beklenmiyor artık, 14 Şubat, Doğum Günü, Yılbaşı en az 1 ya da 2 senelik bir ilişki olunca kafadan 6 kere hediye değiş tokuşu yapılmış demektir ki, bu kadar özel şey bulmak zor, peluş hayvan bir yere kadar.

Çerçeve çok klasik birşey olmasına rağmen bugün çok tatlı tasarlanmış bir tane buldum, üstüne de güzel slogan yapmışlar kırmızı üzerine çikolata ve beyaz yazıyla, onu aldım. Bir de değişik spor model pantolon. Üstüne de yönü değiştiğinde resim değişen kartlardan birine yazı yazdım.

Genelde bir adet masa/yatak eşyası (süs bebek, peluş hayvan, oyuncak vb.), bir adet de giyim/aksesuar (etek, bluz, kolye, küpe, yüzük vb.) kombinasyonu iyidir bence. Çikolata mum gibi yendiğinde içildiğinde veya yakıldığında bitecek şeylerin bence anlamı bitiyor.

Hala almadıysanız 1. grup eşyalar için
Maslak Toysrus
Metrocity Joker
Cevahir ToyzzShop
Cevahir Budun
Cevahir Watsons

2.grup eşyalar için
Klasik şık/spor - Zara, Mango, Koton, Topshop
Değişik alternatif - Taksim Atlas, Halep
Uçuk/eski - Taksim Avantgarde

Genel olarak da YKM & Boyner bakılabilecek yerler.

Bence en iyi hediye bir avuç sevgidir? :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5