İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yılbaşında Ne Hediye Almalıyım

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar yılbaşında kız arkadaşıma ne hediye almalıyım ya bi türlü değişik bi hediye aklıma gelmedi var mı önerileriniz?

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
oyuncak ayıdan hoşlanmayan kız yoktur tabi aranızdaki samimiyet seviyesi önemli.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kadınların dayanamıycağı iki şeyden biri çikolatadır. yılbaşı için süper sepetler var. ben şahsen öyle bi sepet isterdim :) içinde güzel çikolatalar var noel baba var hem şirin hem tatlı hem de çikolata e daha ne olsun?

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
yılbaşı Önemli bir gün mü ?

:D...ne yani hemen konuya dini bi bakışmı getirecen...dostum insanlar sosyal etkinliklere zaman ayrımak için bir şekilde sebep arıyorlar...bu yılbaşı olur aybaşı olur farketmez...kendi adıma önemli çünkü kimi tanıyorsam o gece hepsi kızlarıyla bir yerlerde sabahlara kadar içip eğlenecekler...ha bu durum bu gecede olsa emin ol aynı ehemmiyeti gösterirdim ;)...yani tarih önemli değil konu bir çok insanın o gece bişiler yapıyo olması...nasılki salı günü sohbet kaçınca bi mazaret bulmak zorundaysan buda öyle yani :)...

bana kalırsa yanında taşıyabileceği bişi olabilir...ne biliyim ucuz yollu bi makyaj seti, şekilli bi ayna gibi veya bunları içine koyabilceği kibar bi çantada olabilir...bilirsin kadınlar hem bu tarz şeylerden hoşlanır hemde işine yarayacak bişi almış olursun...ayakkabı en son düşeneceğin şey olsun...hatunlar ayakkabı konusunda titizdir, ayrıca tarak marak bi sürü durum var...
kız arkadaşım yeni evini taşıdığı için ben hediye olarak ev eşyası aldım...seçim bu yıl kolay oldu yani

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar şimdi ayıcık vs çok klasik ya takı alsam biçok takısı var şimdi aynı şeyler almıyayım değişik ona yarar ve onun seveceği bişey olmalı pembekedi çikolata çok sewer kesinlikle ama alerji yapıyo yediği zamn:)

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
:D...ne yani hemen konuya dini bi bakışmı getirecen...dostum insanlar sosyal etkinliklere zaman ayrımak için bir şekilde sebep arıyorlar...bu yılbaşı olur aybaşı olur farketmez...kendi adıma önemli çünkü kimi tanıyorsam o gece hepsi kızlarıyla bir yerlerde sabahlara kadar içip eğlenecekler...ha bu durum bu gecede olsa emin ol aynı ehemmiyeti gösterirdim ;)...yani tarih önemli değil konu bir çok insanın o gece bişiler yapıyo olması...nasılki salı günü sohbet kaçınca bi mazaret bulmak zorundaysan buda öyle yani : )...

bana kalırsa yanında taşıyabileceği bişi olabilir...ne biliyim ucuz yollu bi makyaj seti, şekilli bi ayna gibi veya bunları içine koyabilceği kibar bi çantada olabilir...bilirsin kadınlar hem bu tarz şeylerden hoşlanır hemde işine yarayacak bişi almış olursun...ayakkabı en son düşeneceğin şey olsun...hatunlar ayakkabı konusunda titizdir, ayrıca tarak marak bi sürü durum var...
kız arkadaşım yeni evini taşıdığı için ben hediye olarak ev eşyası aldım...seçim bu yıl kolay oldu yani

Belkide dar görüşlü diyeceksiniz ama yılbaşı doğumgünü gibi şeyleri anlamsız bulmaktayım :)

welldone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
soğuk günlerde sevdiğinizin içini sıcak tutacak bişeyler verilmeli bence. tatlı bi atkı bere eldiven veya çikolata olabilir. metalci sevgiliniz varsa şapkalarının üstünde şeytan boynuzları olan sweatler var piyasada. öle bişey almayı deniyebilirsiniz.

zaten kadıkoy taksim bu tarz yerlerde dolaşırsanız mutlaka uygun bişeyler bulacaksınız.

ha bide içten bi yılbaşı mesajı fena gitmez bunların yanına hatta çokda güzel olur :)

welldone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kurban al iki işi bi arada çıkarırsın :D

pencerenin altında :

-ayliiin bah san aldım bunu bah.yediyüz kilo tosun bu. tamı tamına birmilyariküyüzellimillon.
+ayy napıyosun turgut?
-gestirticem senin için. hadi bismillah...
(kesildikten sonra arkada bi grup kemancı darbukacı vs. çingene takımı)
+cingıl bell cingıl bell.....

töbe ya :D

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
welldone karikatür işine girmek zorundasın :)

hmm çikolataya alerjisi olması çok kötü olmuş yaşı da önemli tabi saat al ne biliyim mp3 player al daha önce de bi konuda yazmıştım en iyi hediye onun sahip olmak istediği bişeydir her zaman. neye ihtiyacı varsa onu al.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
welldone karikatür işine girmek zorundasın :)

hmm çikolataya alerjisi olması çok kötü olmuş yaşı da önemli tabi saat al ne biliyim mp3 player al daha önce de bi konuda yazmıştım en iyi hediye onun sahip olmak istediği bişeydir her zaman. neye ihtiyacı varsa onu al.

cümlenin sonu ne alırsan al al bişey diye bitecek sandım bi an:D

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Belkide dar görüşlü diyeceksiniz ama yılbaşı doğumgünü gibi şeyleri anlamsız bulmaktayım :)

aksine geniş görüşlüsün kardeşim ;)

Hediyenize yardımcı olmam gerekirse klasik şeyler arasında şunlar var:
parfüm,atkı,ayıcık,her çeşit pofuduk,biblo.

bunların dışında,kız arkadaşınızı tanıosanız ona göre bişey alın

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 mizin resminin olduğu bi resmi puzzle yaptırcam :) şimdilik bu aklımda ama daha ii fikir olursa onu yaparız

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
biqq hayıırrr , madem ciddi arkadaşın ,paraya kıy pintilik yapma:) ,70-100 arası güzek yüzük yada küpe kolye tarzı al... abla sözü dinle:)

hediye bir kere alınır ve çok önemlidir.

welldone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
içne güzel bi resminizin konulacağı küçük fotoğraflıklar olabilir. şöyle cam şeklinde kavisli felan. harbiden güzel olur param olursa alayım bi tane :D

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mywedding walla fikirlerimi değiştirdin ya :) ya şimdi bi yüzük alırım bi de küçük gelirse aboww bak ondan sonra filme ben şişman mıyım vs demeye başlarsa :)

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ikinizin resmi olan puzzle yaptırmak fikri güzel bak ya onu yaptır ya saati yoksa ya da ihtiyacı varsa saat al şimdiye kadar bişey almadıysan ya da yaptırmadıysan tabi.

myweddingcim bizim yaşımız için yüzüktür kolyedir pırlantadır güzel hediyeler de bu çocuklar niye alsın şimdi yüzük. küçük alır dediği gibi şişmanlık kompleksine girer büyük alır bu sefer alınır. hem öyle yüzüğe müzüğe gerek yok. zaten zamane kızları bi şımarık bi acaip. boşver sen yılbaşı hediyesi bu sonuçta alıver bişey gitsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5