İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yılın İlk Derbisi : Beşiktaş - Galatasaray

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Galatasaray'ın zaafı Fenerbahçe'ye, Fenerbahçe'nin zaafı Beşiktaş'a, Beşiktaş'ın zaafı ise Galatasaray'a... Bu 3 büyükler bu şekilde birbirlerini dengeliyorlar :)
Beşiktaş çok iyi oynamasına rağmen Galatasaray alacak bence. Gönlüm Beşiktaş'tan yana, Fenerbahçe'nin önü açılır BJK alırsa :)

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haydaaaa Beşiktaşa bak galatasaraya top oynatmıyor gs nin daha adam gibi atağı yok , hangi zihniyetle yuna çıakrmış böyle oyuncuları bilmiyorum

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Maçta hiçbir işe yaramayan mehmet yyüzünden birde beraberlikten olduk helal olsun. Bedavadan verdik 3 puanı ,
sadece 1 değilki hata, 1-1 olmuş gidip tolga seyhanı sokuyor saldıracağına , içler acısı..

Bu arada erman toroğu şunu söyledi :
Ali tandoğandan sağ bek olursa bendende abd başkanı olur :D

AlemTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Beşiktaşı tebrik ederim

Galatasaraylı oyuncular ve yönetim kendinize çeki düzen verin!

Her zaman sizinleyiz olur böyle sonuçlar :)

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Bir takımda teknik adam ne işe yarar bugün işte bu sorunun yanıtını greats vermiş oldu bir teknik adam oyunu okuyabiliyorsa ve takım kurabiliyorsa çok şeyler yapar ama ne oyunu okuyabiliyor nede takım kurabiliyorsa boş bir duba koyun klübeye daha iyi.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Beraberliği tercih ederdim ama bu sonuçta fena sayılmaz.

pascha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şükür fark yemedik.. açıkcası yenileceğimiz kadrodaki isimlerden belliydi. tebrikler beşiktaş..

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Oh be! Özlenen bir skor ve maçtı bizim açımızdan ne zamandır Gs'yi yenemiyorduk. Tebrikler Kartallara...
Yitirilen bir ömrün yamacındayım, seviyorum komalardayım Beşiktaşım ;)

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Manuel skoru tahmin ettigin için tebrik ederim. Dünki maçta gerçekten sahada farklı bir beşiktaş var idi derby havasından olsa gerek. Geçen hafta haybeye kaybedilen " TS " Karşılaşmasının acısını daha iyi hissedebiliyoruz..

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
nickim ManuaL :) Fenerde yeniliyor 2-1. Skoru bildigim gibi şampiyonuda bileceğim göreceksin :p

K

Kerasus

Misafir
Fener böle devam ederse bu sene Beşiktaşı şampiyon yaparlar, Kayseride 3. olur lig böle biter.

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bir bjk'li olarak sezon sonu
1.bjk
2.fb
3.kayseri

olur diyorum ;)

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Galatasaray kafasına şampiyon olmamayı koymuş gibi gözüküyor, gerçi 10 hafta var daha heran herşey olabiliyo bizim ligde, kalitesinden değil bilakis istikrarsızlıktan dolayı.. Türkcell Super:)p) Lig

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
gece çok kötü bir kabus gördüm, yatmadan önce fb-sivas özetini izliyodum ondan olsa gerek..

sivas:5 bjk:1 şok olmuştum :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5