İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yıllık 10 TL ' ye Limitsiz Trafikli Hosting (10 Stok)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yusuf_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ust.png

k1.png

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
resellerdenmi satış yapıyorsunuz? ys belgeniz var mı?

Yusuf_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hayır,bir çok kurumsal firmaya hizmet verdiğimiz için sunucumuz var.

Buda bir tanıtım kampanyasıdır.

Başka bir sitede 4 adet satış yapılmıştır kalan stok 6.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
tumayweb.com
Registrant:
PrivacyProtect.org
Domain Admin ([email protected])
ID#10760, PO Box 16
Note - All Postal Mails Rejected, visit Privacyprotect.org
Nobby Beach
lisanssız,QLD 4218
AU
Tel. +45.36946676

10x1oTl=1ooTL bereket versin

not:4dakikada mı 4 satış yaptın

Yusuf_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
:) Gereksiz paylaşımlar,gereksiz söylenimler.Cevap vermiyorum.

Kalan Stok 6.

Mywedding böyle şeylere gerek yok , istersen ofisimizi ziyaret edebilirsiniz telefon numaranızı bekliyorum.

4 dakikada 4 satış demişsiniz anlamınızda biraz sıkıntı var sanırım diğer bir forumda dedim ordada konuyu ne zaman açtığıma bakabilirsiniz.Kişiler altında yorum atmıştır.

Daha olumlu yorumlarınızı bekliyordum.Malesef böyle arkadaşlar çıkıyor.

Kalan sotk 6.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
animelerim.com a 94.102.11.194
Turkey
? 94.102.11.0/24
AS51559
NETINTERNET Bilgisayar ve Telekomunikasyon San. ve Tic. Ltd. Sti.
cevizlim.net a 94.102.11.194
Turkey
?
nalpagutt.org a 94.102.11.194
Turkey
?
otofrm.net a 94.102.11.194
Turkey
?
tumayweb.com a 94.102.11.194
Turkey
?
www.animelerim.com cname animelerim.com 94.102.11.194
Turkey

kurumsal müşteri siteleriniz bunlar mı,

ayrıca, sorulara cevap versen sevinirdim

Yusuf_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
:) Mywedding;

Ne kadar anlama sorunun var çözemedim ama.Bizim senelerdir yaptıgımız iş hosting değil , kodlama - tasarımdır.

Kurumsal olarak bir çok çalışmamız oldu gelip görebilirsiniz.Sizin tam amacınızı anlayamadım ama , size cevap vermek içimden gelmiyor gerçekten.

Siz bizim verdiğimiz desteği - hizmeti vs bilmeden yorum atarsanız bende sinirlenirim,sizin konuma yorum atmanızı istemiyorum,burdan karalama yapacağınıza gelin yüz yüze görüşelim ve her şeyi gözlerinizle görün.

Bu arada hosting satışlarımız 3-4 hafta önce başladı,hosting satışının yanı sıra vps satışlarımızda oldu bir başka forumda.

Yusuf_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bana bak kendine gel, burası dingonun ahırı babanın çiftliği değil, kurallar var,

Sen önce sözlerine dikkat et , burda satış yapmaya çalışan benim , baltalamaya çalışan sensin , benim daha çok sinirlenmem gerekir , ama dediğin laflara bak ?

Ben sadece kendimi savundum,senin söylediklerin gerçekten sinir bozucu düzgün bir adapla söyleyebilirsiniz o sözleri,siz haddinizi bilin.

Burayı AHIR sanan sizsiniz ben değilim.Bundan sonra yorum atmıyorum,istediğinizi yazabilirsiniz.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
dükanına gelcem de, bütün etimesgut sizin mi, he

Adres : Etimesgut / Ankara

Yetkili : Mehmet Unlu

E-Mail : [email protected]

Vergi Dairesi : Etimesgut

Vergi Numara : 842**24*65*1
bu nası vergi nosu, yeni tip mi

Yusuf_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Allahım ne kadar olumsuz bir insansınız ?

Size ne hakla karalama hakkı veriliyor ? Verin telefonunuzu dedim ben gerekli bilgileri vereceğim ?

Konunun kapatılmasını talep ediyorum , mywedding sende telefonunu pm atarsan sevinirim.

Bu forumda gerçekten gereksiz insanlar var,diğer forumlarda böyle bir kişiyle ras gelmedim inşallahda gelmem 2 dakikada çileden çıkarttı,sanki hizmet verdik memnun kalmadın haksızlık felan yapıldı bizi karalıyorsun yaptıgın gerçekten çok ayıp arkadaşım.

KONU LÜTFEN KAPATILSIN.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
yazdığım ilk yorumu tekrarlıyorum, ys belgeniz var mı? ofisinizin olması bizi ilgilendirmiyor, bizi ilgilendiren tek şey ys belgeniz, tib in size verdiği belge numaranızı istiyoruz, bu zor bişey değil, vermezseniz eğer konunuz kapanabilir, hatta bu forumda güvensiz hostingçi olarak addedilirsiniz. seçim sizin.
ayrıca iyineti sıradan forumlarla karıştırmayın, kurumsal bir site burası, müşterilerize ulaşmak iiçin burayı kullandığınız için burasıda en az sizin kadar suçlu sayılabilir. kanunlar ne der bilemem ama bizim için bu çok tehlikeli durumlar oluşturabilir.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
ne telefonu, önce iş telefonunu yaz, 100tl kap git yok öyle,

net çağındayız, hala tel diyorsun,

ama gelcem tükanına merak etme,

adresini tam olarak ver önce

ayrıca hostinçiler de bana sadece pm atıyor, yazsanıza konuya direk, yemiyor mu façanız

gizli saklı ne var,

Yusuf_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
:) Konunun ve üyeliğimin iptalini istiyorum çok olumsuz biryere denk geldik.

Ys belgemiz yok malesef , başvurduk.Zaten hedefimiz çok para kazanmak değil,sadece sevdiğimiz bir işi yapmak , tabi gereksiz insanlar çıkabilir saçma sapan konuşabilir bizi yargılamak kimseye düşmez güvensiz oldugumuzuda kimse söylemez laflarınıza dikkat edin lütfen !

http://www.webmastersitesi.com/host...0-tl-ye-limitsiz-trafikli-hosting-10-stok.htm bakın yaptığımız satışlar ve 10 dakika içinde teslim edilen hostingler sadece 10 stok var.Ve nerdeyse yarısı satıldı.

Malesef yaptığınız hiç hoş bir şey değil , insan yorum atmadan önce düşünür.Gerçekten bu konu beni çok üzdü.

Konunun ve üyeliğimin iptalini talep ediyorum.

Mywedding;

Senin gerçekten psikolojik sorunlar var ? Benim aldığım sunucunun fiyatı o 100 tl'nin 2 katı :) Parayı kapıp gitmiyorum gerçekten çok iğdeleyici konuşuyosun,2 dakika sinirlerimi alt üst ettin,ya bu konuya yorum atma yada senle başka şekilde görüşmeyelim saçma sapan şeyler yazıyorsun git başkasıyla uğraş.Biz Ankara'ya yeni geldik,daha çalışmalarımız sürdüğü için vermedik.

Şu yaptığınız yorumlar gerçekten çocukca ve küstahca , sizinle konuşmak istemiyorum .

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
belgeniz yoksa bu forumda satış yapamazsınız ki, dediğim gibi diğer forumlarla karıştırmayın burayı ;)

Yusuf_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tabi küstahca ve çocukca tek karalama yapan forum burası heralde.Hizmet almadan karalamakta bu forumda moda galiba :)

Neyse ben daha fazla muhattap olmak istemiyorum gerçekten üzücü bir durum oldu.Bizi tanımadan yorum yapmak gerçekten çok gereksiz ve küstahca oldu.O kadar ys'siz satış yapan varken neden biz ? Heralde güvenimiz saçma bir belge ile açıklanamaz.

Ys belgesi olupta dolandırıcılık yapanda yüzlerce kişi var ? Biz kimseyi yarı yolda bırakmadık , hakkımızda kötü yorumda bulunanlarıda allaha havale ediyorum.

Benden bu kadar.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
ys belgen yok, telefon yok, adres yok, vergi no yok, ama bir sen iyi

ama burada üyelerimizi korumak istemek

küstahlık,
psikolojik bozukluk,
gereksiz insan olmak,
çocukça olmak(nesi kötüyse anlamadım)
forum kötü,

benim için forum üyeleri önemlidir,

kurallara uyman gerekir,

çok çene yapacağına, biraz sorularıma doğru cevaplar verebilseydin

Yusuf_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Benim cevaplarım doğru arkadaşım.

Ama senin yaptığın çok gereksiz , benim verdiğim hizmeti bilmeden eleştiri yapıyorsun ayıptır,günahtır alırsın bi hosting memnun kalmazsın kötü davranılır istediğini yap ben ne diyorum ver telefonunu görüşelim ama senin gibi insan dışı bir varlıkla görüşmek ne kadar doğru bilmem ?

Artık sinirlerimi aşırı derece bozuyorsun , diyorumki yorum atma ? Laftan anlamıyorsun biliyorum ben yorum atmıyorum.

herkese iyi forumlar by by

retrospektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Mywedding böyle şeylere gerek yok , istersen ofisimizi ziyaret edebilirsiniz telefon numaranızı bekliyorum.

Ne kadar komik! Siz bir firma olarak telefon numaranızı (ne hikmetse) bir sır gibi saklarken bir üyeden telefon numarasını bekliyorsunuz.

Bir firma söz konusu olduğunda, adres ve telefon gibi gerekli bilgiler şeffaf olmalıdır. İnsanların psikolojik sorunlarını saptamak hosting, vps gibi hizmetleriniz arasında mı yer alıyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5