İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yillik 20 Dolardan Baslayan 10GB Yuksek Trafikli Reseller Paketleri Gormeye Deger

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

blackgolden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TRsistem Net fiyatlarini artik fiksledi. Asagida gormus oldugunuz Windows ve Linux bayi hosting fiyatlari kampanya degil bu yil icin belirlenmis fiks rakamlardir. Stok siniri yoktur.

Paypal ile yapilan alimlarda yaratilan hesaplar odemenin ardina otomatik acilarak kullanima hazir hale gelir.

Banka havalesi ile yapilan alimlarda havale islemi tarafimizca onaylandiktan sonra hesabiniz aninda acilarak kullaniminiza sunulur. Banka havaleleri Garanti Bankasi A.S ve T.C. Isbankasi hesaplarina kabul edilebilir.

Her reseller icin ortak IP tahsis edilir. Kullanici IP talep ettigi taktirde ekstra her IP icin yillik 20usd ucret talep edilir.

Aciklamalar;

* DirectAdmin paneline sahip Linux sunucular Hollanda, Plesk 9.x paneline sahip Windows 2008 sunucular ise Almanya konumludur. .
* Stok limiti yoktur.
* Yedek transferlerinin TRsistem tarafindan yapilmasi teklif edilebilir.
* Kullanici ya da alan adi bazli CPU limitlemesi yoktur.
* Sunucularimiz daginik mimari uzerinden hizmet vermektedir.
* TRsistem Net yanlizca kendi hizmetlerine teknik destek vermektedir. Teknik destek en hizli sekilde oncelikle ticket sistemi uzerinden ve daha sonra E-Mail ve Msn uzerinden [email protected] adresi kullanilarak gerceklestirilmektedir (TRsistem Net icin Msn resmi bir iletisim kanali degildir).
* Kullanici ticket sistemini kullanarak talep ettigi teknik destek icin en gec 12 saat icerisinde cevap alamaz (olumlu ya da olumsuz) ise 1 yil icerisinde geri odeme talep edebilir. Aksi durumlarda geri iade soz konusu degildir.
* Kullanici ihtiyac duydugu taktirde teknik destek departmani ile iletisime gecerek ozel php.ini tanimlatabilir (Kullanici kendine ait yaratilan php.ini dosyasina direk mudahale yetkisine sahip degildir, diledigi degisikligi teknik destek departmani ile goruserek aninda yaptirabilir.).
* Sunucu uzerinde diger kullanicilarin zararina faaliyetlere (SPAM gonderilmesi v.b.) izin verilmeyecek ve tesebbuste bulunan kullanicilar suspend edilerek bilgilendirilip tekrari dahilinde kullanici hesabi haber verilmeksizin iptal edilebilecektir.
* TRsistem Net hizmetlerine sahip olarak yasadisi icerik yayinlamak, faaliyetlerde bulunmak kesinlikle yasaktir.

TRsistem Net Bilgi Teknolojileri

Email ve Msn adresi : [email protected]

Telefon : 00 57 3017450197

10GB ALAN 50GB AYLIK TRAFIK RESELLER

10000MB Web Alani
50GB Aylik Trafik

LIMITSIZ Domain Ekleme,
LIMITSIZ Sub-Domain Ekleme,
LIMITSIZ E-Mail Hesabi,
LIMITSIZ E-Mail Forwarder,
LIMITSIZ Mailing Lists,
LIMITSIZ AutoResponders,
LIMITSIZ MySQL Database,
LIMITSIZ Domain Pointers,
LIMITSIZ FTP Hesabi,

Ve diger tum ozellikleri ile birlikte ;

Linux Yillik Yanlizca 20USD
Bu Paketi Hemel Satin Al!

Windows Yillik Yanlizca 40USD

30GB ALAN 300GB AYLIK TRAFIK RESELLER

30000MB Web Alani
300GB Aylik Trafik

LIMITSIZ Domain Ekleme,
LIMITSIZ E-Mail Hesabi,
LIMITSIZ Mailing Lists,
LIMITSIZ AutoResponders,
LIMITSIZ MySQL Database,
LIMITSIZ FTP Hesabi,

Linux Yillik Yanlizca 50USD

Windows Aylik Yanlizca 10USD

50GB ALAN 500GB AYLIK TRAFIK RESELLER

50000MB Web Alani
500GB Aylik Trafik

LIMITSIZ Domain Ekleme,
LIMITSIZ E-Mail Hesabi,
LIMITSIZ Mailing Lists,
LIMITSIZ AutoResponders,
LIMITSIZ MySQL Database,
LIMITSIZ FTP Hesabi,

Linux Yillik Yanlizca 90USD

Windows Aylik Yanlizca 20USD

75GB ALAN 750GB AYLIK TRAFIK RESELLER

75000MB Web Alani
750GB Aylik Trafik

LIMITSIZ Domain Ekleme,
LIMITSIZ E-Mail Hesabi,
LIMITSIZ Mailing Lists,
LIMITSIZ AutoResponders,
LIMITSIZ MySQL Database,
LIMITSIZ FTP Hesabi,

Linux Yillik Yanlizca 150USD

Windows Aylik Yanlizca 30USD

100GB ALAN 1000GB AYLIK TRAFIK RESELLER

100000MB Web Alani
1000GB Aylik Trafik

LIMITSIZ Domain Ekleme,
LIMITSIZ E-Mail Hesabi,
LIMITSIZ Mailing Lists,
LIMITSIZ AutoResponders,
LIMITSIZ MySQL Database,
LIMITSIZ FTP Hesabi,

Linux Yillik Yanlizca 250USD

Windows Aylik Yanlizca 50USD

250GB ALAN 2500GB AYLIK TRAFIK RESELLER

250000MB Web Alani
2500GB Aylik Trafik

LIMITSIZ Domain Ekleme,
LIMITSIZ E-Mail Hesabi,
LIMITSIZ Mailing Lists,
LIMITSIZ AutoResponders,
LIMITSIZ MySQL Database,
LIMITSIZ FTP Hesabi,

Linux Yillik Yanlizca 300USD

Windows Aylik Yanlizca 60USD

TRsistem.Net
Iyi gunler diler.

jacktheblack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Burada Belgesiz hosting satışları yasak arkadaşım. Herhangi bir belgeniz var mı?

T

trgy

Misafir
Pm ile bilgilendirdi beni. Yurtdışı şubesiymiş. Araştıracağım.

blackgolden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Burada Belgesiz hosting satışları yasak arkadaşım. Herhangi bir belgeniz var mı?

Yok arkadasim belgem felan ne bu devlet dairesine donmus burasi ya. Siz sadece Turk 'lerin mi hosting yaptigini saniyosunuz nedir anlamadim. Diger konuyuda kitlemisler bu durumdan dolayi ne faaliyeti ne belgesi ben anlamis degilim.

Kendim ailemle Kolombiya 'da yasiyorum, Ispanya - Kolombiya ve Filipinlerde ofislerim var gelipte bilmem kac yildir uyesi oldugum foruma yazi yazmak icin devletten belgemi almam lazim bu ne bicim is ya sinirlerim gerildi ama ha.

Sayin dostum iyinet forumunda bu uygulamanin dolandiricilik islerine emeklerinin alet olmamasi oldugunu dusuncesindeyim ancak bu uygulama hakketen hos degil farkindasindir sende umarim. Yarin oburgunde bize foruma yazi yazmak icin pasaportunda mavi kase olmasi lazim dersen ne sen ne ben yazi yazabiliriz buraya haberin olsun....

ben bole komik bisey bu forumdan beklemezdim sahsen ya. faaliyet belgesiymis...

Adama bak hakketen sinir ettin sen beni simdi ya devlet memuru gibi yazmis herif ya yasak arkadasim burda hosting satisi diyo faaliyet belgem varmiymis hay allahim ya rezil ettiniz interneti ya resmen rezil oldu artik bu internet ortami. bunu buraya bu actigim postlardaki sorunlardan dolayi degil normal bir internet kullanicisi olarak yaziyorum yilda uc bes konu yazan bi kisi olarak.

jacktheblack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Yok arkadasim belgem felan ne bu devlet dairesine donmus burasi ya. Siz sadece Turk 'lerin mi hosting yaptigini saniyosunuz nedir anlamadim. Diger konuyuda kitlemisler bu durumdan dolayi ne faaliyeti ne belgesi ben anlamis degilim.

Kendim ailemle Kolombiya 'da yasiyorum, Ispanya - Kolombiya ve Filipinlerde ofislerim var gelipte bilmem kac yildir uyesi oldugum foruma yazi yazmak icin devletten belgemi almam lazim bu ne bicim is ya sinirlerim gerildi ama ha.

Sayin dostum iyinet forumunda bu uygulamanin dolandiricilik islerine emeklerinin alet olmamasi oldugunu dusuncesindeyim ancak bu uygulama hakketen hos degil farkindasindir sende umarim. Yarin oburgunde bize foruma yazi yazmak icin pasaportunda mavi kase olmasi lazim dersen ne sen ne ben yazi yazabiliriz buraya haberin olsun....

ben bole komik bisey bu forumdan beklemezdim sahsen ya. faaliyet belgesiymis...

Adama bak hakketen sinir ettin sen beni simdi ya devlet memuru gibi yazmis herif ya yasak arkadasim burda hosting satisi diyo faaliyet belgem varmiymis hay allahim ya rezil ettiniz interneti ya resmen rezil oldu artik bu internet ortami. bunu buraya bu actigim postlardaki sorunlardan dolayi degil normal bir internet kullanicisi olarak yaziyorum yilda uc bes konu yazan bi kisi olarak.

Biraz sözlerine dikkat edersen sevinirim. Üsluplu bir şekilde soru sordum. Elektrik kapıp vızıldama hemen.

İyinet forumlarında bu hosting satışı dolandırıcılığın ve milletin olası sorunlarında hakkını araması iyi birşeydir. Yarın öbürgün allınan eseller hizmetlerinden sattığını hosting paketlerini kapatıp giden bir çok kişi görmektense bu uygulama iyi bir uygulamadı.

Kimsenin size de bir şey dediği yok. Üslubumla doğru düzgün soru sordum. Celallenmişsin.

Beğenmiyorsan o dolandırıcıların olduğu forumlarda satış yaparsın.

Ayrıca, yarın öbürgün müşterilerine de mi böyle cevap vereceksiniz çok merak ediyorum.

Ek olarak sitenizde footer kısmında hiç bir link çalışmamaktadır bilginize Firma bilgileri de eklenmemiş.

T

trgy

Misafir
İyi niyet ile yaklaşmaya çalıştım ama olmadı. Siz bilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5