İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yine "2" hesap mevzusu.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Aşağıdaki durumlar gerçekleştiğinde banlanma olur mu ? Tecrübeli olan kişilere sormak istiyorum...

Bir hesabım var.. İkincisini de açmak istersem...

İsim Soyad = AYNI

Adres = FARKLI

PC = FARKLI

BANKA = FARKLI (hesap sahibi adı = aynı)

Not : Bu durumda sadece aynı isimle ikinci hesap açmış oluyorum. Ama rehberden bakarsanız sizin ad ve soyadınızla Türkiye'de zaten onlarca kişinin var olduğunu görebilirsiniz.

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaş olup olup dirilecegıne google durumu cakcakmı dıye baskasının adıyla ac bı hesap :)

jamalgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence de riske girmeye gerek yok yok mu tam anlamıyla güvenebilecegin biris.ver onun adını hesap nosunu olsun bitsin..

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bence babanın veya annenin adına aç
en çok onlara güvenebilirsin riske girme bence

bandirma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Aşağıdaki durumlar gerçekleştiğinde banlanma olur mu ? Tecrübeli olan kişilere sormak istiyorum...

Bir hesabım var.. İkincisini de açmak istersem...

İsim Soyad = AYNI

Adres = FARKLI

PC = FARKLI

BANKA = FARKLI (hesap sahibi adı = aynı)

Not : Bu durumda sadece aynı isimle ikinci hesap açmış oluyorum. Ama rehberden bakarsanız sizin ad ve soyadınızla Türkiye'de zaten onlarca kişinin var olduğunu görebilirsiniz.

Kaynak : https://www.google.com/adsense/localized-terms?hl=tr

Programa Katılım. ...Aynı birey veya kurumun sahip olduğu birden fazla hesabın, Google tarafından (e-posta da dahil olmak üzere) açık bir şekilde onaylanmadığı sürece derhal sonlandırılması gerekmektedir.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
O zaman dua edeyim de benim adım ve soyadımı taşıyan tanımadığım onlarca belki de yüzlerce insandan birisi adsense ye başvuru yapmasın :)

Aynı şey sizler için de geçerli..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5