İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yine Adsl Faciası!!

O

OakLyn

Misafir
Yine sorun var yine sorun var. Ne zaman sorunsuz kullanacağız şu interneti. Yurt dışı bağlantılı sitelere giremiyorum. Makinesi yurtdışında olanlar da sıkıntılı. N'olacak halimiz!

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
telekom bu,
atsan atılmaz satsan satılmaz, su an hostum yurtdısında, bolgemdeki nsler halen guncellenmedi, site bugun 1000 tekili buldu, ama ben giremiyorum siteye,(www.yawhoo.net)
eminim cok daha fazla da ziyaretcim giremedi benim gibi siteme, haftasonları cok yogun oluyor oysa.... :(

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Türk telekomun fiyatı hergeçen gün düşüyor.Devlet satışını daha karlı bir şekilde yapabilmek için ,telekomun degerini yükselte bilmek için 1 nisan tarihinden itibaren en düşük baglantıyı 512 yapacak 49milyona 512 alacağız ama kalite olmadıktan sonra yurt dışı çıkışları yenilenmedikten sonra ne b.ka yarar orasıda ayrı bir konu
şu an yine yurtdışı 4 çıkış noktası down olmuş vaziyette

http://www.progen.com.tr/network.php

~Aykut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siteme bende sürekli erişemiyorum arıyorum telekomu dns ayarlarınızı otomatik seçe getirin diyor başka birşey demiyor. adamlar olayı kabullenmiş çöxme diye birşey yok sadece anlık bişeyler üretiyorlar cidden yazık..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5