İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yine çalıntı proje arkadaşlar

T

turka

Misafir
diğerlerinden daha hoş yapıldığı kesin ama :) yapanı tebrik ederim enazından biraz değişiklik var diğerleri direk kopya

B

bedafocb

Misafir
Geçende mail geldi bana bitanesinden 6 tane kutu bedava vermiş bana :D

M

murme

Misafir
bende bıktım ve bu insanlara gıcıgım hırsız bunlar direk emek hırsızı

W

wish

Misafir
Siteden alıntı
Daha önemlisi örnek olarak aldığımız milliondollarhomepage.com site dünya çapında ün yapmış Amerika'nın bir çok ulusal kanalından ve gazetesinde tanıtılmıştır. Bu sitede her piksel 1 dollardan satılmasına rağmen sitedeki pikseller neredeyse bitmek üzere. Alex bu siteyi yaptığında böle bir etki doğuracağını düşünüyor muydu bilemiyoruz ama dünyadadaki örnek gözümüzün önün
İkincisi 4on.org senin gibi yüzlerce site var senin o siteyi yapmaktaki amacın nedir? Adam yapmış işte

AykutBey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Neden rahatsız oluyorsunuz bu tür sitelerden ? .. Isteyen istediği tür siteden istediği kadar açar .. Mesela piyasada mp3 sitesi var diye başka mp3 sitesi açılmıyacak mı ? .. Ya da ne bilim içeriği birbirine benziyen yüzlerce forum var, açılmasın mı yenileri ? .. Bu şekilde teşir etmeniz çok yanlış bence ..

S

shanex.de

Misafir
gayet hos bisi neden bikalim ona bakarsaniz her siteden en az 100 tane var biz yinede yapiyoruz ..... :D:D

hukuki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Kopya da olsa Proje süper, mühtiş bir dehanın ürünü olsa gerek. O tasarım o içerik. Okumam 2 günümü aldı. Aman allahım biz de kendimizi birşey biliyorduk sanıyorduk.
Gözlerime inanamıyorum. Sağolsunlar varlosunlar. Bu siteler olmasaydı ne olurdu halimiz?
Siz de tutmuş eleştiriyorsunuz. Hem o sayfayı yapmak ne zor biliyor musunuz?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5