İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yine Dolandırıcı. sevdacafem.com - Burak

onurcakmak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üzülerek belirtiyorum bir ******** daha bu topluluğa katıldı.
Bu şahısla 3 kez reklam verdim.

1. Neredeyse 1 sene oldu bir banner verdi 100 ytl lik. Yalvardı yakardı sonra vericem die tamam dedim. Aradan 15 gün geçti hergün bi yalan. yok kalkamadım, yok bugun hastayım, yok durumum kötü iyi dedik kapandı bu konu dedim reklamı kaldırdım.

2. Aradan 8-9 ay geçti geldi bana siteyi satıcam bana kullanıcı lazım dedi. Domain panelinin şifrelerini verdi parayı yatırınca verirsin dedi. Tamam dedik anlaştık. Bende doğal olarak panelin şifrelerini gizli sorularını değiştim.
Parayı yatırdı şifrelerini geri verdim.

3. Yine geldi frame istedi 1 ay daha yarın yatırcam dedi tamam dedi. Bugun yarın beni 1 ay oyaladı. Devam edelim dedi 2 ay birlikte yatırırım dedi. Güvendik yine tamam dedik. Baktım kayboldu şahıs [1 ay 15 gün yayında kaldı reklam] reklamı bi çektim ertesi gün hemen çıktı piyasaya.

Şimdide yeni bir teklif etti bu kadar yüzsüzlük olur. bana pop reklam aç siteyi satıcam alıcı buldum acil hit lazım parayı yarın yatırıcam. Parayı yatırmadan hayatta olmaz dedim. şunun konuşmalara bakın kafayı yicem

(3:49 PM) ßy Türk heker T: kardesim
(3:49 PM) ßy Türk heker T: ben senden
(3:49 PM) ßy Türk heker T: ilk banner verdim
(3:49 PM) ßy Türk heker T: 100 ytl ye
(3:49 PM) ßy Türk heker T: sonra
(3:49 PM) ßy Türk heker T: birdaha banner verdim
(3:49 PM) ßy Türk heker T: 100 ytl
(3:50 PM) ßy Türk heker T: +
(3:50 PM) ßy Türk heker T: frame
(3:50 PM) ßy Türk heker T: parasi verdim
(3:50 PM) ßy Türk heker T: ondan sonra
(3:50 PM) ßy Türk heker T: bi bu is kaldi
(3:50 PM) ßy Türk heker T: bi bunun parasini daha yollayamadim
(3:50 PM) ßy Türk heker T: daha neyin hesabini soruyorsun
(3:50 PM) ßy Türk heker T: belesten yine para kazandin ?
(3:50 PM) ßy Türk heker T: ve frame den 5 online 10 online oluyordu istedigim 30 40 kisiydi
(3:51 PM) ßy Türk heker T: bannerden yolladigin da 200 kisiydi
(3:51 PM) ßy Türk heker T: ben 1000 kisi istiyodum hic verilan sözlerde durulmadi
(3:51 PM) ßy Türk heker T: simdi söz istiyosun benden.

Bunun niyeti burada meydana çıktı. Madem menmun değildin 2. kez nie veriyorsun. Ayrıda 1.5 ay sonramı aklına geldi. Bunun yaptığı ********lik değilde nedir?

2. seçenekte yazdığım olaydan bahsediyor. Burada şifre dediği güvenlik sorusu. Şifreyi değiştirmesin die doğal olarak değiştirdim. Parayı yatırdığı anda şifreleri tekrar geri verdim fakat güvenlik sorusunu oan ne yaptığımı hatırlayamadım. Rasgele sallamışımdır önemli olduğunu tahmin edememedidim turkticarete mail at onlar sana gonderir dedim. Sonra onlarda gondermiş sorun halledilmiş. Aradan 1 aydan fazla geçmiş, üste çıkmak için yazdıklarına bakın.

(3:54 PM) ßy Türk heker T: kardesim turkticaret teki sifremi onur cakmak yapmissin
(3:54 PM) ßy Türk heker T: banada asdasfa attim dedin
(3:54 PM) ßy Türk heker T: bu ne peki ?
(3:54 PM) ßy Türk heker T: dolandiricilik deilmi
(3:54 PM) ßy Türk heker T: parayi yolladim sifreyi daha vericeksin
(3:55 PM) ßy Türk heker T: sen bu kadar güveniyosan bende bu kadar simdi guven vermekte haklıyımdır
(3:55 PM) ßy Türk heker T: hersey karslıklı arkadasim

Bu tür ********lere fırsat vermeyelim beyler.
Sitesini satmak için çırpınıyor bu arlar. Alıcı olmayı düşünenler varsa sohbet kullanıcılarının ve hitinin fake olup olmadığına dikkat edin.

Adı: ************
Sitesi: sevdacafem.com * chatimiz.net
mail-msn adresleri: [email protected] * [email protected] * [email protected] * [email protected] ..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5