İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yine mi kablon koptu TELEKOM ?

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Sabahtan beri internetim çok yavaş. Kendi makineme ping sürem normalde 140ms civarındaydı, şu anda 360ms civarlarında dolaşıyor. Türkiye lokasyonlu sitelerde problem yok, yine yurt dışı hatlarında bir problem var sanırım.

Konu hakkında bilgisi olan var mı?

AlemTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tek sende değil aynı durum bende de oluyor yani yanlız değilsin :)

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sabahtan beri çok iyiydi son 10 dakikadır berbat.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bu sefer ki açıklamayı ben yapıyorum

"Kalamarların eşleşme döneminde olunduğu için boğazdaki fiber kablolarımız kopmuştur"

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türk Telekom sitesinde bir duyuru yapsa da iş resmiyete kavuşsa.Ben de bakıyorum sunucuda sorun yok ama siteler bazen zor açılıyor.Müşteriye Türk Telekom kaynaklı diyorum sanki baştan savıyormuşum gibi bir izlenim oluşuyor..

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türk Telekom sitesinde bir duyuru yapsa da iş resmiyete kavuşsa.Ben de bakıyorum sunucuda sorun yok ama siteler bazen zor açılıyor.Müşteriye Türk Telekom kaynaklı diyorum sanki baştan savıyormuşum gibi bir izlenim oluşuyor..

üstüne üstlük "yaaa ne alakası var lan telekomla hostumu sen veriyorsun" vb. gibi tabirlerle üste çıkmaya çalışıyorlar :)

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üstüne üstlük "yaaa ne alakası var lan telekomla hostumu sen veriyorsun" vb. gibi tabirlerle üste çıkmaya çalışıyorlar :)

Yok durum o değil.Bizim sıkıntımız sunucuda bulunan bir site sorunsuzca açılırken diğer sitenin ağır açılması.Mesela dün oldu bu.Müşterimizin sitesi sorunsuzca açılıyordu ancak bilhost.com zorlanıyordu.Sunucuda ise hiç sorun yok.Modemi kapatıp açtım bilhost.com düzeldi hemen.Bu kez de başka bir site ağır çalışır oldu.Müşteriler çok şikayet ediyor bu durumdan..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5