İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yine SEDO : sedo bizi ihya eder mi ?

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar şimdi sedo'ya çok hit alan sitelerini yönlendirenler iyi bilir. bi kaç site ile günlük 10 € üstünde kazanan arkadaşlardan özellikle yorum bekliyorum.

eğer sedo bana ödeme yaparsa ben bütün işi gücü bırakırım direk domain işine girerim. gerçi yapıyoruz domain işi ayrı konu ama diğer bütün uğraşları bırakırım. sedo çok kolay , fazla ve net para bırakıyor.

sizin sedo kullanımı ve 2 ay sonrası için sedo hakkındaki görüşlerinizi merak ediyorum.

iyi çalışmalar.

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sedo çok iyi para kazandırıyor ama kullanacağın domainlerinin iyi hitleri olması lazım!
Bunun içinde her domain için site açıp hit kazanman gerekiyor.
Hiti dışarıdan başka sitedende verebilirsin ama hiti olan site bir başka oluyor.
%100 test edildi onaylandı ;)

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet ilk başta siteyi açacaksın siteye hit kazandıracaksın siteyi sedo ya yönlendireceksin... güzel iş ama uğraşmak gerekiyor.. bende günde 6 euro kazanıyorum :) hadi bakalım hayırlısı...

1

12dencom

Misafir
benimde su anda gunde 11 euro civari gidiyor allah sedoya uzun omurler versin :)

E

erotika

Misafir
daha geçen gün 24.000 lık bir satış oldu. Oldukça oluyor :) Batması imkansız. :) Bende günde 10 kazanıyorum. Ve daha önceden hitimin çok olduğunu açıkladım. Daha çok kazanmak dileğiyle.

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
şu sedo bir de hızlı ödemeyi bilse ödeme aksaklıklari olmasa kaymak gibi iş wwallahi ama adamlar gec ödüyor sanırım bu gecikmede adamlarda parayi google dan aldigindan dolayi şirket likidite sorunu cekmemek için googledan parayi alinca hesaplara geciyor tahminlerime göre

H

Heryerdeyiz

Misafir
valla günde 0,03 felan kazanıorum ne diyelim allah artırsın :) güzel para

B

Bedavalar-Net

Misafir
Sedo da oldukca iyi kazaniyorum.Paramida sorunsuz aliyorum.0.4 cent in üzerinde tiklamaya para alan arkadaslar hangi kelimelerden aldiklarini yazarlarsa memnun olurum.

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Heryerdeyiz' Alıntı:
valla günde 0,03 felan kazanıorum ne diyelim allah artırsın :) güzel para

sana bir öneri :

önce paralı bir domain al , sonra içine güzel sitelerin linklerini kategorilere ayrılmış biçimde koy bikaç topliste kaydet google a kaydet , sonra 2 ay bekle.

ziyaretçin 500 tekili geçince sedoya yönlendir.

benim için çok kolay bunları yapması başlangıç için iyi olabilir :)
yani günde 0,03 kazanmaktan kat kat iyidir.

iyi çalışmalar.

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki şuna ne diyeceksiniz :

şimdi ziyaretçi geliyor belli bir oranda , sonra zamanla insanlar sitenin sedoya yönlendirildiğini anlıyor. siteyi artık boş olarak biliyorlar. bu bir saatten sonra ziyaretçiyi kesmez mi ?

ya da google sedo ortaklığından dolayı googleda PR olayı sedoya yönlendirilmesine rağmen sabit mi kalıyor. ( ben öyle tahmin ediyorum)
bu işlerden anlayan bir arkadaşım günlük 15€'nun zamanla 2-3 € lara kadar düşeceğini söylüyor siz ne dersiniz ?

E

erotika

Misafir
for sale
şeklinde link verdiğinizde
ve sedo dan yüksek trafik durumunda gelen maile, domainleri gerçekten satmak istediğinze ve bu yüzden for sale diye link verdiğinizi açıklayabilirseniz hiçbir sorun yaşamazsınız..

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Gunde ortalama 25 € kazanıyorum.. Aktif olan 1 sitede linkler var domainlerin. Yabancı trafigi olan bir domainimden click basına 00.8 € kazanıyorum. Dolayısıyla yabancı trafik cok daha fazla kazandiriyor. iLk etapta ingilizce ve yabancilara hitap eden siteler yapılırsa, daha sonrada sedo'ya yonlendirilirse cok kazandirir.
Bunun disinda sedo garanti biryer.. Batmasi dusunulemez.. Cunku yayınladıkları reklamlar google uzerinden..
Bu benim 800. mesajimmis :)

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ARKaDaS' Alıntı:
Gunde ortalama 25 € kazanıyorum.. Aktif olan 1 sitede linkler var domainlerin. Yabancı trafigi olan bir domainimden click basına 00.8 € kazanıyorum. Dolayısıyla yabancı trafik cok daha fazla kazandiriyor. iLk etapta ingilizce ve yabancilara hitap eden siteler yapılırsa, daha sonrada sedo'ya yonlendirilirse cok kazandirir.
Bunun disinda sedo garanti biryer.. Batmasi dusunulemez.. Cunku yayınladıkları reklamlar google uzerinden..
Bu benim 800. mesajimmis :)

25€ başlangıç için güzel .

ben beklediğim teklifleri alamıyorum ama günlük kazanç çok iyi.

mesela aylık 150€ kazanabileceğim (ckick başına) siteye 300$ teklif geliyor. ben neden satayım ki o zaman.

beklerim ve sürekli kazanırım.

ama içimden ilk offera da satmak gelmedi değil :)

M

MrManson

Misafir
yabancı trafik yönlendirdiğimde 0.07 - 0.05 arası degisiyordu tıklama ücretleri. Türk hit yollayınca park domaine 0.03 e düştü - absürtlinkindex.com domain.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5