İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yine...

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
umudun fakirin ekmeği olduğunu bilmektir.. aşk ve sevgi fakiri birey umutla doyar.. eğer kıza açılmazsa hayallerinde yaşayabileceği çok şey vardır.. defalarca kıza gider, defalarca açılır kıza, defalarca kız kabul eder, defalarca çok iyi vakit geçirir kızla, defalarca inanılmaz bir mutluluk yaşar, defalarca delicesine çarpar kalbi bu hastalıklı bireyin.. defalarca ve her gece uykuya dalmadan önce.. defalarca ama yalnızca hayallerinde, yalnızca umut sayesinde..

ama kıza açılırsa iki yol belirir.. mutlu olan ve ızdırap dolu olan.. ızdırap dolu olanda artık hayal yoktur.. reddedilmiştir çünkü.. umut yoktur artık.. hayal kurmaz, kuramaz çünkü kurduğu zaman artık delicesine çarpan yer acıyordur.. işte bu yüzden, bu beliren ikinci yol yüzünden söyleyemez karşısındakine o'nun ne kadar değerli olduğunu, o'nu ne kadar sevdiğini.. umutla yaşamak için.. korkak..

Demiş koparnick..

tayfnn

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
ah ah bende 3 yıl surmustu acıldık sonunda arkadas olarak goruyorum demıstı 3 ay sonra gectı acısı belkıde gecmedı hala .d

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
umudun fakirin ekmeği olduğunu bilmektir.. aşk ve sevgi fakiri birey umutla doyar.. eğer kıza açılmazsa hayallerinde yaşayabileceği çok şey vardır.. defalarca kıza gider, defalarca açılır kıza, defalarca kız kabul eder, defalarca çok iyi vakit geçirir kızla, defalarca inanılmaz bir mutluluk yaşar, defalarca delicesine çarpar kalbi bu hastalıklı bireyin.. defalarca ve her gece uykuya dalmadan önce.. defalarca ama yalnızca hayallerinde, yalnızca umut sayesinde..

ama kıza açılırsa iki yol belirir.. mutlu olan ve ızdırap dolu olan.. ızdırap dolu olanda artık hayal yoktur.. reddedilmiştir çünkü.. umut yoktur artık.. hayal kurmaz, kuramaz çünkü kurduğu zaman artık delicesine çarpan yer acıyordur.. işte bu yüzden, bu beliren ikinci yol yüzünden söyleyemez karşısındakine o'nun ne kadar değerli olduğunu, o'nu ne kadar sevdiğini.. umutla yaşamak için.. korkak..

Demiş koparnick..

vuuu bi garip hissettim kendimi
aslında o da biliyor gibi, bana bakarken birlerce kez yakaladım, tam iki kere... yaşın önemi var mıdır acep? 4 yaş küçük benden, ama ne farkeder ki, amcamla yengemin yaş farkı 20 ve mutlular, demek ki bu bir problem değil:aşık:

PR3D4T0R

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bende genelde Kendimden 3,4 Yaş Büyükleri Seviyorum.

Hoşuma Gidiyor :D

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Açılmak için mektup yazın, ben 5 sayfa yamıştım. Sonuç 3 yıldır devam eden harika bi ilişki, darısı başınıza arkadaşlar, allah mesut etsin hepimizi :)

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
16 yaşıma giricem kimseye açılmadım bir de bana bakın :S

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
sevgi tek kişiliktir
6 ay içinde 3 kere aşık olabiliyorsan
sendeki tamamen hoşlantıdır
tek olsun ömürlük olsun
kusurabakma ama senden bunu beklemezdim ergenler gibi davranma gardaşım !

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bugün bişeyleri hissettiricem ona, anlıcak o zaman

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5